Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fiúk, lányok. Nektek mi volt...

Hahaha..no kérdése:

Fiúk, lányok. Nektek mi volt az eddigi "legcikibb" vagy legviccesebb esemény, miközben ittas állapotban voltatok?

Figyelt kérdés
itt nem a málnaszörpre, és a bubisvízre gondolok :D

2014. jan. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hanem a citromos vízre ;) :P
2014. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tréfarépa volt a vacsi látom :)
2014. jan. 28. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hála istennek nem nagyon volt ilyen.

A legviccesebb a szalagavatómon volt, egyszerűen minden hülyeséget csináltam, nem lehetett leállítani, egyfolytában beszéltem, énekeltem, táncoltam, ide-oda rohangáltam, olyan voltam, mint egy hiperaktív kisgyerek :D Egy üzlet falán lévő nőre azt hittem, hogy egyik ismerősöm, és elkezdtem hozzá beszélni :D Mindenféle nyelven beszéltem, volt hogy egy mondatba összemixeltem 5-öt is. Utcán mikor mentünk, akkor én indiánszögdelésben + ordibálva énekeltem, hogy „Ten green bottles standing on the wall” :D

Aztán hánytam (szerencsére pont kint voltam a wc-n), és még a hányást is nagyon viccesnek tartottam, és közben nevettem (!), aztán kimentem (mondták utána, hogy hulla sápadt voltam), de ugyan úgy folytattam a partit (pedig hányás előtt én mindig rosszul vagyok nagyon, utána is, de nem tudom mit ittam/csináltam aznap este, hogy végig jól voltam, de sajnos azóta sem sikerült megismételni :D)


18F

2014. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rá büszke.

Utólag mesélték, akik értünk jöttek, ha hazudtak, én is hazudok.

Pótfarsangot tartottunk tavaly, én Rubint Rékának öltöztem. Elfogyott a cigink, de már nem voltunk szomjasak, és páran (Batman, Szilveszter gazda, Marsi Anikó és egy rosszlány) lekúsztunk/levánszorogtunk a sarki üzletbe.

A boltban Batman megkérdezte az eladókislánytól, hogy ismeri-e a relativitáselméletet, de vagy érthetetlenül tudtunk már csak beszélni, vagy nem ismerte. Már épp belemelegedtünk volna a témába, mikor értünk jöttek a buliból, mivel kb.1-1,5 órája nem jelentkeztünk.

A boltba közben egyre több vásárló érkezett, akik nem siettek távozni, mert a doboz cigi mellé ingyen műsort is kaptak.

2014. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!