Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már suliban kellemetlen/v...

Volt már suliban kellemetlen/vicces/tanári beszólás/veled történő vicces dolog?

Figyelt kérdés
Bármi ilyen és hasonló! Esetleg vécével, tanári szivatás, osztálytárs, gázos dolgok, stb. Leírnátok?

2012. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
29%
Nem.
2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%
mi egyszer össze esküdtünk az egyik jófej tanár ellen h az egyik oszitársam bezártuk a szekrénybe majd szoltunk 2-en annak a tanárnak hogy nem tudjuk kinytni a szekrényt erre ott volt benn és aki bent volt és még csomóan álították hogy ő zárta be oda xD
2012. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
64%
Ének órán a tanár kérdezgetetett tőlünk dolgokat Pl Mikor születtél? Tőlem ezt kérdezte: Milyen színű a szemed? Azt válaszoltam: Libafos színű a szemem XD Nagy röhögés volt. Azt még hozzátenném hogy azonnal bevágott egy szaktanárit xD
2012. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%
Én még általánosban töri órán ittam a dobozos kólámból, a tanár odajött és megütötte a kezem, én meg leöntöttem magam, erre odavágtam a táblához a dobozt és kifutottam a teremből:D asd:D
2012. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 klopusz ***** válasza:
96%
Matekórán négyes csoportokban dolgoztunk, az egyik pár normálisan ült az asztalánál, a másik pár hátrafordult. Mikor vége volt a feladatnak a tanár megszólalt: "vége a közös ülésnek", persze egybe mondva a szavakat.
2012. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer biológiaórán felelt egy srác, és valahogyan egyszercsak eljutottunk a "női hímivarsejtig" XDDD!!!


Egyszer meg bent ültünk töriórán, egyszercsak bejön egy idegen srác a terembe, köszön, elnézést kér, odamegy, ahova ülni szokott, és akkor vette csak észre, hogy ez nem is az ő osztálya XD Az nagyon vicces volt. Most így leírva nem tűnik annak, de jót nevettünk:)


Meg volt egyszer olyan, magyar órán felszólított valakit a tanár, hogy olvasson fel egy szöveget, és akkor kiköpte a rágóját a csaj, és erre a tanárnő megszólalt: "Ez egy kicsit több információ volt, mint amire szükségünk lett volna..."


Az volt még a jó, amikor a tanár felolvasta a dolgozatokból az aranyköpéseket! :D Sajnos már nem emlékszem egyre sem.


Meg még 5.-ben vagy 6.-ban technika órán volt még ilyen, hogy arról volt szó, hogy a kerék hogy jutott eszébe az embernek, és akkor elkezdi a tanárúr mesélni, hogy látták az emberek, ahogy legurultak a farönkök a hegyoldalon, valaki meg beszólt, hogy "látták a tv-ben" XD


Megint biológián volt egyszer, hogy azt, hogy alkossatok párokat, a tanárnő úgy mondta, hogy "párosodjatok!"


Meg 7.-ben fizikán volt olyan, hogy kérdezte a tanár, hogy van a nyomás latinul, az angolzseni- gyerek beszólt, hogy GO!


A 8.-os utolsó ének órán meg ugye énekeltünk, első padban ültem, tanárnő meg kiszúrta, hogy én közben rajzolgatok mindenféléket. Erre odajött, és kitépte a lapot a füzetemből, és este MSN-en meg azzal szórakoztunk, hogy osztálytársam, aki akkor mellettem ült mondta, hogy milyen lett volna, ha ekkor én is felálltam volna, és kitéptem volna egy lapot az ő könyvébőlXDDD


Meg 11.-ben volt egy ilyen liba, aki kérdezte, egy sráctól, hogy miért mindig őt kell szivatni, és volt egy pöttöm cuki kissrác is az osztályban, akinek Süti a beceneve, és akkor mondta a másik srác, hogy "A Süti is tálcán van." :-)


Egyszer megin ez a liba reggel bejött a terembe, kezdi: "Edina, b*sszon meg a ló" Így köszönt másik mate-emnek XD


Meg volt egy srác, névnapja volt, mindenki kívángatott neki boldog névnapot, erre valaki, aki meg félreértette, egyszercsak odajön, hogy "Nőnapoot?" xD És kívánt akkor boldog nőnapot utána a srácnak:D


Meg azt biztos ismeritek angolóráról, hogy "A macska fel van mászva a fára" , és nem meg lett hívva a bulira valaki által, hanem meghívódott, és hogy leg-alább van LEG, a láb:D

2012. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
Egyik fiú azzal gizdázott h neki gyereke lesz. Beszóltam neki h azzal a picivel nem tud gyereket csinálni azt kuss legyen. Gondnok helyettesíett még ő is röhögött...
2012. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk egyszer a töri tanát kiosztotta a dolgozatokat. és felolvasta az aranyköpéseket. Egyre máig emlékszem: XVI. Lajos elakart menekülni, de a reptéren felismerték.

XDXD

2012. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 6.-ba Magyaron a t.b. megkérdezte hogy ki volt Toldi szerelme mire a Zoli : az özvegyasszony xD

Meg egyszer zenén szintén 6.-ba olyant játszottunk hogy akinek a t.b. dobja a labdát meg kell mondani hogy milyen hangszert lát a képe , dobja nekem a labdát persze meg mondom a jó választ és véletlenül a vázát dobtam le (az osztályban az összes fiú tapsolt ) káossz volt az osztályba

2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
*Képen
2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!