Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kezdjek el parkourozni?

Hogyan kezdjek el parkourozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni parkourozni

2014. febr. 5. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kezd el tornázni, hogy erősítsd az izmaidat (nem kondizni) aztán térj rá a gimnasztikára, majd ha ez is megvan kezd el ugrálni random helyekről
2014. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha irodában dolgozol, így: http://www.youtube.com/watch?v=0_1Ezczq06I
2014. febr. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blind válasza:

Én nem tornásztam, kimentünk a haverokkal különféle korlátokkal telt helyekre, először vaultoztunk, ami annyit tesz, hogy vállszélességben megfogod a korlátot, és a kezeid mellett viszed el a lábad, úgy ugrod át. Majd egyre gyorsabban. Aztán kis gyakorlás, kéz nélkül átugrálni egyre magasabb dolgokat. Majd jöhetnek a nehezebbek, mint a monkey, amikor a kezeid közt viszed át a lábaid. Aztán a többi, melyeket youtube videókból ingyen kiszűrhetsz magadnak.


Ha tanácsot adhatok ez lenne az: Ha csinálni akarod vágj bele. Ha nem próbálsz meg egy trükköt, soha nem fog menni

2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 madáretető válasza:
én is fokozatosan tanulok. nézek amatőr parkour videokat csinálom amit a haverok ők is amit én és mind egyre fejlődünk. persze vannak jobbak és rosszabbak. ha van haverod aki pk-zik menj el vele és tök gyorsan megtanulsz. én 3 hete kezdtem és már a szaltót próbálgatom
2014. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aquadow válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a másik kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2014. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!