Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjek el parkourozni?

Hogyan kezdjek el parkourozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni parkourozni, és érdekelne hogy hogyan is kezdjem el. Azt tudom hogy először megkell erősödni, de azért érdekelne hogy ti hogyan kezdtétek el, miket csináltatok először, stb..:D
2010. jún. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szia :D


[link]

itt az "Alapok" és a "Hogyan kezdj el parkourozni" részt ajánlom figyelmedbe :D

először szerintem kezd precision ugrásokkal, vaultokkal, mászásokkal stb. könnyebb trükkökkel. a lényeg, hogy szépen fokozatosan fejlődj, és ennek meg is lesz az eredménye :p youtube-on nézz sok-sok videot, sokat lehet belőlük tanulni.


és ne felejts el mindig bemelegíteni és erősíteni sem!!


a fenti linket meg nézegesd csak :D hajrá:D

2010. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én már fél éve tervezgetem


jövőhéten megyek talajtornára ,ott fölfejlődök egy bizonyos szintre aztán mehet a parkour;)

2010. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hová valósi vagy? lehet h ahol laksz már van is egyesület ha van keresd meg őket ők majd segítenek
2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha privátba dobsz egy MSN címet segíthetek a kezdésben. :)
2010. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!