Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti értitek ezeket a vicceket?...

Ti értitek ezeket a vicceket? Én nagyon nem és ezért a haverjaim folyton cikiznek, mi az értelme ezeknek a vicceknek?

Figyelt kérdés

Ha igen kérlek magyarázzátok el ! 12/F


pistike és móricka elmennek a tenyérjóshoz. a tenyérjós épp kezdené a jóslást, de pistike és móricka ekkor felröhögnek és elszaladnak. aztán elmennek az asztrológushoz, van fekete macska meg minden, de pistike és móricka ismét csak nevetve elfutnak. végül a cigányasszonyhoz mennek el, az előveszi a kristálygömbjét, de pistike és móricka harmadszorra is a röhögéstől fuldokolva elfutnak. végül megszólal pistike:

- na, ma is jósokat nevettünk...


Kisgyerek rohan vidáman az apjához a strandon:

-Apu, apu, nézd, milyen szép homokvárat építettem!

-Minek örülsz, b.a.s.z.d meg? Úgyis rákos vagy!


A magyar a ci.g.á.ny az oalsz es a francia ülnek a vonaton.

Egy iszonyú jo csaj ül elöttük a padon.

Gondoltk hogy versenyeznek ki meri elöbb felszedni a csajt.

-Megy az olasz leül csaj mellé. a Csaj pont akkor f.in.g.ik egy büdöset. Az olasz uriasan feláál és közli hogy ö volt és elnézést kér a kellemtlenségért lehuza az ablakot és elmegy.

20 perc mulva leül a franica a csja mellé. A csaj már megint f.in.g.ot egy jo nagyot és momdja

Elnézést kérek mindekitöl romlott kaját ettem stb.. Lehuza ablakot és elmegy.

30 perc mulva megy magyar leül csaj mellé csaj msot még nagyobbat fi.n.g.ot mitn azelött.

Magyar faszául .feláll és közli hogy f.in.g.os napunk van ma bocsi és elmegy.

A ci...gá.ny mondja hangosan:

- hALLJÁTOK ÉN MSOT KIMEGYEK .s.za.rn.i deha a csaj fi.n.gi.k egy k.u.r.v.a büdöset akor az én voltam


2014. febr. 7. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

1. vicc

jósokat értelmezhető úgy is, hogy jó sokat.

Am. szär vicc, mert így igazán nincs értelme a mondatnak, hogy ma is jósokat nevettünk, max. így lenne, hogy jósokkal nevettünk, vagy jósokat nevettetünk, de úgy meg a másik része nem lenne vicces, tehát ez mindenhogy ratyi.


2. vicc

na ez szintén valami ratyi, de ez már überratyi, morbid humornak hívják, de ez még annak is sz*r. Igazán nincs benne vicc.


3. vicc

ezt nem értem, de szerintem ez is egy egyszerű ratyi vicc

2014. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen ritka szar vicceket még nem hallottam. Utolsóban az volt a vicc, hogy a csaj előtt hangosan mond ilyeneket.
2014. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még ilyen gagyi vicceket életemben nem olvastam.
2014. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!