Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Erről is a Kormány Viktor tehet?

Erről is a Kormány Viktor tehet?

Figyelt kérdés
ÁÁ nem hiszem el elmúlt 4 évet idehíták a havat márciusba meg utána a árvizet mostan mit hínak ide a kormányék mennyek szavazni mert ügye biztos arra szavazok akik elbírnak a hóval mert ez a Kormány már még a 1 millió munkahelyet se tudja megteremteni pedig kéne már nemde mostan mit tegyek szavazzak a kire nem értek hozzá !

2014. febr. 13. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyikre sem fogok szavazni egyik sárosabb, mint a másik mit érek el vele? semmit, de majd erre magad is rájössz.
2014. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ráááám szavazzatooook!!!! Légyszi... (Ja, hogy nincs is pártom, és nem is indulok az idei választásokon... Racionalista anarchista vagyok, és csak a Központi Újságot olvasom. És kiskorú is vagyok... Basszus!)
2014. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!