Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az az édesség vagy sütemény...

Mi az az édesség vagy sütemény, ami kiverné egy szkeptikusnál a biztosítékot? Olyant kérdezek, ami valóban létezik is.

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 19:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha félrreérthető voltam, nem vicceskedni akartam. A nem elég szellemeset úgy értettem, hogy nem gondolta jól át az illető, és hülyeség, mait válaszolt, nem pedig úgy, hogy nem elég vicces. Komoly választ szeretnék, ha lehet.
2014. febr. 16. 09:11
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha lenne Egely rafinéria sütőpor, akkor az egy nagyon jó válasz lenne. Így azonban poén kategória. Viszont el tudom képzelni, hogy van hasonló baromság, és erre kérdeztem volna rá, de látom mindenki el akarja poénkodni. Kérem, ha valaki mégis tud ilyen ezoterikus alapanyagról, ételkiegészítőről, sütiről, vagy bármi, kérem írja meg. Ha létezik például Pi-cukor, vagy bármi hasonló. Előre is köszönöm.
2014. febr. 16. 09:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Héliummal töltött habos süti, amit lebeg a tányér felett.
2014. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azt szerintem nagyon szeretnék a szkeptikusok, ez se nem vicces, se nincs semmi köze a kérdéshez
2014. febr. 16. 12:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet. MI köze a szkeptikusságnak a sütemény/édességhet? (Komolyan kérdezem)


Hogy definiálod a szekptikust - milyen témával szemben? Ez hogy kapcsolódik az édességhez?

2014. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel a válaszokra való reagálásod komolytalanabb mint a kérdésed, ezért jelentettem, hogy rossz kategóriában van.
2014. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Süsél nagyon kemény sütit és meny el nála asztán verd szét a kő kemény sütivel a biztositékot !!!
2014. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Női szeszély - a Vízöntő havában.
2014. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!