Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van értelme a diétás sütiknek?

Van értelme a diétás sütiknek?

Figyelt kérdés
Nyilván csökkentett kalóriatartalmúak, de megéri édesítőt használni cukor helyett? Így tényleg nem kell akkora bűntudatom legyen 1-2 szelet elfogyasztása után?

2014. febr. 6. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az édesítőszer kaki. Akkor már inkább a cukor.

De én a mézre szavazok.

2014. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer néztem a különbséget kalóriában, hát, egy szeletnél mondhatni elhanyagolható a "normál" sütihez képest. Inkább a cukorbetegeknek való, mint fogyózóknak, de nekik is óvatosnak kell lenni vele.
2014. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az a bajom, hogy hajlamos vagyok a mértéktelen édességzabálásra, ezért szerettem volna kicsit kalóriagazdaságosabb megoldást.. Azért ha megeszel 3 szeletet, már jelentős a különbség, csak nem tudom mennyire egészségtelen.
2014. febr. 6. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Az édesítő semmiképpen nem egészséges. Annyi kalória mínuszt nem nyersz vele. Ha három szelet sütit betolsz, akkor úgyis annyi a diétának. :D
2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi. A sütemény nem azért van, hogy egészséges (vagy "kevésbé egészségtelen") legyen, hanem azért, mert finom. Ha félsz, hogy elhízol, akkor sportolni kell, nem kalóriákat számolgatni, arról pedig gyorsan szokj le, hogy bűnként gondolsz a süteményevésre. Nem az. A többi már csak önuralom kérdése.
2014. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cukorbetegeknek mindenképpen. Ha már nagyon kívánják a sütit, egy-egy szeletkét meg lehet enni.
2014. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!