Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elnézést Uram, csak még egy...

Elnézést Uram, csak még egy kérdés. Formaság, de meg kell kérdeznem, hol volt Ön tegnap este 19:27-kor?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/177 anonim ***** válasza:
Uánna néztem a randőrségen a kocsilopásnak. Valóban bejelentették már 4 napja. És felmerült egy lehetséges tanu is. Egy kislány gyakran kutyát sétáltat a farm közelében. Talán kikérdezhetnénk, hátha látott valami gyanusat. A farm gondnoka minden nap ott dolgozik, ő látta a lányt arrafelé. Egyépként a gondnok jelentette az autó eltűnését is.
2014. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/177 A kérdező kommentje:
Horatio hol késik?
2014. febr. 24. 15:58
 43/177 anonim ***** válasza:
Ajaj! Már itt kéne lennie. Az örsön azt mondták, hogy már régen elindult.
2014. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/177 A kérdező kommentje:
Van egy rossz hírem, a kislány meghalt. Elnézést kérek hölgyem, de meg kell kérdeznem, hol volt ma 11 és 13 óra között?
2014. febr. 24. 17:08
 45/177 anonim ***** válasza:
Am utaneztem a kocsi markajara es a neve :libiszkusz suzuki x45 ES UTANA neztem a myomozasanak nem voltkonyu de megtudtam es valami eknok papucsat loptak ell !! Igaz ??
2014. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/177 anonim ***** válasza:
Délig a farmon kérdezősködtem, utánna pedig a sarki étteremben ebédeltem. Én is szeretném megkérdezni, hogy Ön hol tartózkodott akkor? Ez nem bizalmatlanság, csak formaság.
2014. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/177 A kérdező kommentje:

Na de kérem, nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát. Ön ölte meg a színházigazgatót és az előadót is, azután a kislányt, mint szemtanút. Még nem tudom bebizonyítani, de be fogom, ezt garantálhatom.

.

.

Elnézést, el tudna vinni a rendőrségre, elszállították az autómat, megint rossz helyen parkoltam.

2014. febr. 24. 18:52
 48/177 A kérdező kommentje:
Uram, a suzuki csak elterelés volt.
2014. febr. 24. 18:57
 49/177 A kérdező kommentje:
Mostmár bizonyítékom is van Ön ellen. Amikor megkértem, hogy vigyen el a rendőrségre, majd azután az autómért, Ön mindkétszer járó motor mellett várt meg engem, hátra ment a csomagtartóhoz, rágyújtott egy szivarra és a végét az autó mögött nyomta el, az úttesten. Mindkétszer, Hölgyem. Mindkétszer ugyanaz a márka. Ön ugyanígy tett a gyilkosságok során is, csakhogy elvétette azt a hibát, hogy belelépett a szivar végébe, így oltva el azt. És tudja mit találtunk a gyilkosság helyszínén? Ezt a különleges üzemanyaggal átitatott dohánymaradványt. Amikor elküldtem Önt a kereskedőkhöz, én elmentem a színházba, ott beszéltem a ruhatárosával, ő elmondta, hogy havonta két pár cipőt használ el, ebben a hónapban pedig már a harmadik héten a negyediket kérte. A kollégái elárulták nekem, hogy Ön teherbe esett, úgy gondolom az Igazgató Úr a gyermek apja, csak ő ezt nem akarta felvállalni, amikor maga megzsarolta a botránnyal, Önt elbocsájtották. Az előadót pedig azért ölte meg, mert épp telefonált az Igazgatóval a gyilkosság alatt. Nézze, ezt a telefonközpont is tanúsítja. Hölgyem, öröm volt Önnel dolgozni.
2014. febr. 24. 20:26
 50/177 anonim ***** válasza:

Bor f****m !!!

-en szivesen elvisszem !!! Jonn ?

-de amugy en mind a kettojukre gyanakszom !! Mar elnezest de azt a kislanyt nem olhete meg mert 13-14 kozot kartya partin volt!!!! Es nyert 60ezer forintot de lenyultam a szivarait mintat venni es a gyujtot is !!! (bocs a lemkedesert ^-^)

-tesek nyomozo neze meg es nem ajanlom senkinek hogy engem le merjen valaki kemkedni mert az MEG*L*M es 13-14 kozot a magan eletemel teveny kedtem !!!!!! (sutogas) : sajnalom de on felett nincsen Zold kezem :\ !!

2014. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!