Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A cicám nem eszi a spenótot!...

A cicám nem eszi a spenótot! Most akkor mi tévő legyek? És ha én szeretem, akkor ő miért nem? Vigyem állatorvoshoz? Vagy csak meg kéne fürdetni? Segícccség! SÓS!

Figyelt kérdés
Segítsetek, mert az öngyilkosság szélén állok!!!
2009. dec. 10. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a macska húsevő állat! nem pedig csirke! de ha annyira akarod hogy spenótot egyen fogj egy egeret és mártsd bele a spenótba! :D
2009. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a paradicsomot szereti (egyébként tényleg), és én elégedett vagyok ezzel az eredménnyel is.Szerintem adj lejjebb az igényeidből, túl magasra tetted a mércét! Ha így folytatod, elhagy, mielőtt megbeszélhetnétek a dolgot.
2009. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csodálkozol, hogy nem eszi meg? Te írtad, hogy sós!! Ha elsóztad, így jártál! Máskor légy körültekintőbb!
2009. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

SÓS??? mi sós, a spenót?? lehet, h ez a baj, ELSÓZTAD!!

Amúgy a spenótot dobd ki a nyuszkáknak, és egyetek macskakonzervet együtt a macskáddal.....és ne hogy azt mondd, h te azt nem szereted!!! A macskád is szereti!!!

Jah és a spenótot télleg vidd el állatorvoshoz, úgy tudom szeretik az állatorvosok a spenótot!!

:D

2009. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fürdesd meg a zöldséget fogyasztás előtt!

A macskák különösen kényes teremtmények.

2009. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én macsekom imádja a zöldségeket ^^ Persze a husit még jobban, de szinte nincs olyan zöldség amit ne enne meg. Répa, uborka, paradicsom..neki aztán mindegy. A főtt zöldséget viszont jobban szereti mint a friss nyers zöldségeket :)
2009. dec. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en cicam mar hanyik a sok husitol, ezert ugy dontott, hogy vega lesz.Eloszor fott zoldsegeket evett, de most mar a nyersek is bejonnek neki es a multkor meg spenotot kert tukortojassal jo sosan.Ezt miutan megette, gyumolcssalataval elnyomtatta es nagyon elegedett volt.
2009. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg terhes lehet tőle!
2010. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!