Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem lehetne megvalósítan...

Miért nem lehetne megvalósítani a kampányidőszakban egy poroltós Orbán-Gyurcsány párbajt?

Figyelt kérdés

Egy barátommal beszélgetünk ilyesmiről. Poroltó lenne mindkét politikus kezében, és úgy párbajoznának, hogy egymást próbálnák minél inkább lefújni poroltóhabbal. Szerintem érdekes látvány lehetne. Nem tudom, mit mondanának a politikusok közben, de az egyikük biztos mondaná, hogy "Most lefújtak, nem kicsit, nagyon".


Ma kicsit fáradtabb voltam, azért jutott eszembe ez.


2014. febr. 24. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ! De nem lehetne kivitelezni esetleg Bagi Nacsa páros tudná !
2014. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen esélytelen, hogy a két politikust rávegyük erre? Miért? Nekik is üdítő lenne a sok parlamentálás közben egy kis mozgás. Közösségépítő is lehetne számukra és a bús magyar nép számára is.
2014. febr. 24. 22:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Legyen inkább egy-egy bozótvágó náluk, arra még jegyet is vennék.
2014. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Legyen permetező a hátukon, abban legyen tej, fújják le egymást és mondhatják:

Magyarország jobban tejesít!

2014. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Homokzsák dobálós?
2014. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számszerűsítve a dolgokat, nincs elég kapacitásuk erre a tevékenységre, mert előtte már elvégezték a dolgukat a mellékhelységben, így pedig vajmi kevés az esély arra hogy bárkit is lóvá tegyenek.
2014. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az elgondolás látszik, hogy értesz a politikához :) nekem is van egy ötletem azon gondolkodom, hogy rendezni kéne nekik egy ivó párbajt, aki kettőjük között több ciánt tud meginni az nyerni a választást vagy az veszít, aki előbb meghal mit gondolsz?
2014. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A cián nem jó ötlet, nem kéne megölni egyiküket se.
2014. febr. 25. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Minek nem kéne? Na mindegy akkor mit szólsz ehhez kampány előtt rendezni kéne egy börtön kampányt, amely úgy valósulna meg, hogy Orbán vs Gyurcsányt börtönbe vonul és, amelyik tovább bírja a börtön-életet az nyerni kampányt mit szólsz szerinted jó ötlet? :D
2014. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de javasolnám a poroltók lóhúggyal történő feltöltését.
2014. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!