Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fantáziát láttok...

Milyen fantáziát láttok agyszüleményemben, amit "Budapest Living Art Project" néven szeretnék megvalósítani?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy maga az élet vagyis mi (mert ketten szeretném valakivel megvalósítani) lennénk egyfajta mozgó, 24/7 "művészeti alkotás", a szlogen pedig az lenne hogy "az élet a művészet", és a performansz pedig az lenne, hogy "élnénk": ugyanazt csinálnánk mint amit mások szoktak: esznek, söröznek, sétálnak az állatkertben, táncolnak tereken, flashmobokban vennénk részt és rendezvényeken jelennénk meg csupán nézőként, piknikeznénk, turisták táskáit vinnénk, segítenénk nekik csoportképet készíteni, beszélgetnénk járókelőkkel, stb.

Mindezt valamiféle sárga ruhában (a pólón a facebook címünk és paypal donate elretőség :DD), és arcot félig eltakaró maszkban, hogy a titokzatosság meglegyen :))

30 éves önmagát kereső, kreatív srácként asszem valami igazán nagyot kellene alkotnom :))


2013. júl. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Iszonyú érdekesnek tartom *.*

bár nem igazán értem ezt teljesen :D

De imádom a kreatív embereket, én magam is szeretek kreatív lenni.

De létszíves fejtsd ki nekem ezt mert nem értem hogy te ezeket a tetteket lefotózni, levideózni vagy festeni akarod? O.o

Mert ha ketten vagytok kell egy harmadik személy aki mindezt megörökíti vagy nem értem :D

De amit megértettem az tetszik :D

2013. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs a sok "De" végett! >.<
2013. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem akarom én lefotózni vagy levideózni magunkat. csak "lenni" és pont ez a lényeg. aki lefilmez az majd lefilmez és felrak a youtube-ra ... mit fejtsek még ezen ki jobban? :))) élő kulturális mozgó látványosság, minden és semmi. iszonyatos ötlet de egyben pofátlan is. Semmittevés, az élet, a hétköznapi ember természetes lénye mint műalkotás:)
2013. júl. 17. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah így már értem. :D

Ez szórakoztatóan hangzik :) És tényleg kreatív. Szeretem az ilyen titokzatos dolgokat.


Mint amikor a Dunában állt a bácsi szó nélkül és azt vizsgálta ha nem csinál semmit mit fognak mondani és írni az emberek. És ebből csinál majd kiállítást :)

2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hasonló :)))
2013. júl. 18. 07:24
 6/7 anonim válasza:

csináld meg :-)

nem rossz ötlet.

remélem látom majd a hírekben XD

2013. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OKKERSÁRGA :)))
2013. dec. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!