Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit vegyek a dagadt osztálytár...

Mit vegyek a dagadt osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
175 cm magas 100 kg 14 éves.1 szemöldöke van és rohadtul utálom. Mit vegyek neki osztálykarácsonyra?Esteleg vmi bögrét hogy ne hizzon el vagy Norbi ápdéjt könyvet?
2009. dec. 11. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
A bögrének nincs értelme...lehet van olyan állat hogy megeszi a Norbi ápdétet sem ajánlanám,mert még jobban elhízik.Szerintem adjál neki egy nagy pofont xD
2009. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, még mielőtt leszólnád az osztálytársad, meg kéne ismerned. Egyébként a túlsúly nem csak akkor lehetséges ha valaki mondjuk sok hamburgert és ilyesmit eszik, hanem lehet genetikai dolog is. a rossz megjegyzéseid inkább tartsd meg magadnak és ne bántsd. Vehetnél neki egyébként valamilyen karácsonyi dolgot: angyal vagy rénszarvas figurát.
2009. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

szerintem orosz rulettezz vele teli tárral és te kezdjél.

ahogy leirtad van neki elég baja igy is attól meg te se leszel jobb ember hogy ha baszogatod, a gyengét könnyű :-)

amúgy helyedbe valami sálat vennék neki jön a rossz idő és a sálat mindenki szereti vegyél fehéret vagy feketét , mert nem tudom hogy fiú-e vagy lány de egy sál az mindenkinek jó

2009. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok: Első válaszoló nézz magadba egy kicsit, te se vagy tökéletes. Lehet hogy ő túlsúlyos, de lehet hogy emberileg sokkal több mint te.
2009. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Ártott neked?-.-" A kinézet nem minden, f*szfej. Ha gonosz, megértem ha utálod. Amúgy nem.

LÁNY VAGY FIÚ? -.-

2009. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriát valaki figyelte??
2009. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
szánalmas vagy hallod?! Lehet h nem tehet róla, h el van hízva, inkább nézz magadba és ha így gondolkodsz róla, akkor ne vegyél neki semmit inkább! elkényeztetett, egoista, majom lehetsz, akit csak a külsőségek érdekelnek! Én nem vagyok elhízva, van egy pár kiló feleslegem, de alapból átlagos vagyok és én sem nézem le a másikat, aki nem olyan, mint én! Gondolkozz el, azon, hogy te milyen vagy és utána ítélkezz másokról!
2009. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez rohadtul nem humor! Ez tényleg szánalom! :S Sajnálom, hogy van még ilyen ember ezen a bolygón!
2009. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
VICC kategória észlények :P
2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
és ebbe mi a vicc? Nem hiszem, h viccnek írta volna! Ezek szerint meg van a véleménye a kövérekről, elég rendesen!
2009. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!