Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek erről? :D...

Mi a véleményetek erről? :D (lent)

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap este készültem boltba menni. Az őcsém látta h készülődök a boltba, minden áron akart jönni, de én nem akartam h velem jöjjön, és azt hazutta, hogy csak biciklizik egyet, meg a kezébe van a kis lámpája.

Nem tudtam visszatartani, öcsém ismerve tudtam, h követni fog. Így is lett, "kémkedett" utánnam. Mikor észrevettem, többszir hazaküldtem, egyszer vissza is fordult, hogy "mén haza". Egyszer visszafordultam, h követ-e, sötét volt, láttam hogy jön egy lámpás, én azt hittem hogy az öcsém az, és gondoltam, megtréfálom, és kiáltam az útra úgy, hogy pont elébe, és derékra tett kézzel, úgy terveztem, h majd belém botlik. Erre megszólal egy férfi hang: "elszabad menni?" mit gondoltok erről? :D nagyon gáz? :D de a férfi se látott engem rendesen, de én se a férfit, mert sötét volt.



2014. márc. 14. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Öcsike a tudtán kívül átvágott ! OKOS CSÁVÓ LEHET ( tudtán kívül )


Ezért nem szabad ilyeneket csinálni ha majd hozzád szól odadobod neki a vizesflskát biciklizés közben és mondod kapd el elesik he jó tréfa nemde ?

2014. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem azt hiszi, hogy bolond vagy, vagy be voltál rúgva. :D
2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit ijesztő, amikor korom sötétben megszólal egy férfi: el szabad menni? Mi van ha szó szerint elmegy?
2014. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :D

igen, tényleg ijesztő volt, az ember lámpája pont úgy világított mint az öcsémé, és tényleg azt hittem hogy az öcsém visszafordult :D

2014. márc. 14. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Vicces:):)
2014. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gagyi történetet már rég olvastam.
2014. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!