Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csinálnátok ha zombi...

Mit csinálnátok ha zombi invázió törne ki és te és pár ember élné túl?

Figyelt kérdés
Ja és maximum azok élték még túl akik máshol élték túl nem veled együtt. Bocs hogy többször használtam a "túl" szót:D.

2014. márc. 17. 17:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azért raktam a humor kategóriábá mert nem találtam ilyen kategóriát.
2014. márc. 17. 17:46
 2/21 anonim ***** válasza:
buktát
2014. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most komolyan kérdezem
2014. márc. 17. 17:51
 4/21 anonim ***** válasza:

ember komolyan kérdezted ?a humor kategóriába raktad :D

itt ne számíts normális válaszra

2014. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
foglalj el egy börtönt oszt csá
2014. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én ezt már átbeszéltük pár barátommal. Tudom azt írtad,h csak pár ember élné túl és a közvetlen környezetem megdöglődne. De amíg ez bekövetkezik van egy kis időnk. Szóval Madaras Teszkót és társait felkeresnénk élelmezés ügyileg. De valószínűleg mindenki odamenne szóval ha jól felpakoltuk magunkat, elmenekülnék Budapestről és minél kihaltabb üresebb területeket keresnénk hiszen a zombik elsőnek a zsúfolt helyekre mennek. Amikor pedig már nagy a veszély (sok a zombi) elszakadnánk egymástól,h mindenkinek több esélye legyen. A tenger lenne a célpont. Amúgy az a nehéz az ilyesfajta elmélkedésekben, hogy nagyon sok fajta zombit ismertünk meg az idők során.

Igen fontos, hogy eme invázióban a zombik tudnak-e:

- Úszni?

- Falat mászni?

- Abnormálisakat ugrani?

- Összehívni egymást?

Valamint, hogy gyorsak vagy cammognak?


17/L

2014. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Vannak amik gyorsabbak vannak amik így döcögnek.
2014. márc. 17. 18:45
 8/21 A kérdező kommentje:
És egy zombit se őlnétek meg ha nektek támadna?, vagy inkább elmenekülnétek tölük?
2014. márc. 17. 18:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de hogy ölöd meg a zombit? Hisz az már meghalt egyszer :))
2014. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Filmes tapasztalatok alapján: először fegyvert szereznék, élelmet, vmilyen kocsit kereskedésből :D aztán elindulnék túlélőket keresni. Ha találnák pl 1-2-t felcuccolnák és irány vmilyen kis lakosságú faluba ahol kinyírnánk a maradék zombit/magas falú építmény (lehetőleg bazinagy áttörhetetlen fém ajtóval). Aztán mind a -Legenda vagyok- c. filmben elfognánk 1-et és keresnénk az ellenszert. De ennek semmi, de semmi értelme sincs mert aki egyszer meghal az soha többé nem kel fel! :) #9-el egyetértek. Filmekben meg 3-4 lövéstől meghalnak XD
2014. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!