Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vámpir akarok lenni?

Balogh Máriaaa kérdése:

Vámpir akarok lenni?

Figyelt kérdés
Vámpir szeretnék lenni.Nem kell ezért lenézned meg minden,de ha van aki ezt olvassa és vámpir az kérem iron feltétlen,mert akkor találkozunk és változtasson át!
2014. márc. 18. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ÉN is vámpír akarok lenni, aki ezt olvassa és természetesen vámpír tudatsa velem, hogy lehetnék én is az? :P
2014. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus látott már?
2014. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit szívsz?Adsz belőle?
2014. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csináld úgy mint a vámpírnaplókban. Öld meg magad, és igyál közben vért.:D Ha nem fog működni így jártál:D És igen, szerintem is megártott a sok Twilight... Btw ezért nem kell hogy megöld magad!:D
2014. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én azt javaslom,megyj fel valamelyik online webáruházba és vásárolj egy vámpirrá tevő varázslatot vagy valami hasonlót.Néhány ember ezt nem tudja alkalmazni,de én rájöttem a titkára!

Beleöntötd a port/italt egy pohát vizba (ha esetleg más van,akkor jelezz) majd megszórod sóval és egy piros sállal a nyakadban megiszod.Majd egy gyertya és egy tükör kiséretében vonulj el egy sötét helyre.Gyújtsd meg a gyertyát,majd félóránként ellenőrizd,nem nőttek-e még ki a vámpirfogaid.


(FIGYELEM!EZT A VÁLASZT NE VEGYÉTEK KOMOLYAN,MERT TUDOM VANNAK OLYAN EMBEREK AKIK KÉPESEK KIPRÓBÁLNI...)

2016. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!