Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
67%
Tök mindegy miben hiszel, ha valami nincs az nincs. Pedig hidd el, szerintem is sokkal izgibb lenne a világ vámpírokkal, meg Sátánnal meg sárkányokkal, boszorkányokkal, Dalekekkel stb, de attól még tudom hogy ilyesmi nem létezik. Hány éves vagy, 15?
2011. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 skarma ***** válasza:
71%
Embernek születtél, az akarj is maradni.
2011. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
kíméljenek az olyanok,hogy te hülye vagy...meg hogy nincsenek is vámpírok és nem alkonyatot nézek hanem vámpírnaplókat.És az én dolgom hogy miért akarok vámpír lenni!!
2011. aug. 10. 18:02
 4/79 anonim ***** válasza:
87%
akarni akarhatod, de soha az életben nem lehetsz vámpír. Ebbe törődj bele. Senki nem tud azzávállni, azzáváltoztatni se. Hidd el.
2011. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
64%
Erre a kérdésre akkor sem fogsz olyan választ kapni, amilyet szeretnél. Nincsenek vámpírok, és ha ez a legnagyobb vágyad az életben, akkor nagyot fogsz csalódni.
2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
72%
Belelőd soha nem lesz vámpír. Fogadd el, ráncos vénasszonyként fogsz meghalni.
2011. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 mimano ***** válasza:
84%

"és nem alkonyatot nézek hanem vámpírnaplókat"


Hát igen, az aztán már színvonal...

2011. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat írjatok már!!!Nem érdekel az hogy nincsenek vámpírok meg nem fogsz átváltozni meg egyéb HÜLYESÉGEK!!!!!Kíméljenek a borulátók!!!!!
2011. aug. 10. 18:23
 9/79 anonim ***** válasza:
94%
Még ha léteznének is vámpírok, szerinted a gyakorin lógnak?
2011. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
76%
Te hallod... oké, hogy hiszel valamiben, de az attól még nem fog valóra válni. Nem tűnik fel, hogyha vámpírok nincsenek, akkor valószínűleg te sem lehetsz az? Lehet, hogy nem véletlen, hogy senki azt válaszolja, amit te elvársz.
2011. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!