Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Bidám-Bidám faj tagjainak...

A Bidám-Bidám faj tagjainak röntgen látásuk van, vagy hogy nyitják a számzáras lakatot 3 mp alatt?

Figyelt kérdés
Vettem ma kíváncsiságból egy ilyen brimga lakatot, az eladót megkértem, hogy a kódját én ne is tudjam, már 2 órája nyúzom , de még anyám sztetoszkópjával se hallok semmi különöset... mi a titka?

2014. márc. 25. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
ez engem is érdekel, lehet hogy megrántják és ha gyenge a számzárban az a fémkeret amit a számlap mozgat akkor elengedi, vagy hézagosan megy bele az a fésű vagy mi és ha egy bizonyos szögben feszíti akkor a fésű fogai a fémkeret vagy mi alá kerül és emiatt jön ki.. ezeknek a vérükben van hogy mit hogy lehet ellopni..
2014. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rohadt egyszerű ezeket kinyitni, nekem is megy, kipróbáltam. Annyi, hogy a 3 tárcsa közül mindig csak egy fogja meg a zárnyelvet. Kicsit húzni kell kifelé folyamatosan, mintha ki akarnád nyitni, és közben minden tárcsát egyszer végigtekerni. Az egyiknél kattanni fog egyet és kijjebb ugrik, na akkor azt eltaláltad (elengedte a zárat), már csak a másik kettő tárcsa van hátra. Ha elég gyakorlott vagy, és szerencséd is van, lehet ebből pár másodperc is.
2014. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hozzátenném, a régi iskolai számzáras öltözőszekrény-lakatok is úgy működnek, ahogy az utolsó írta. Csak ott még csak nem is 3, hanem csak 2 tárcsa van. Gyakorlott embernek 30 mp alatt kinyílik, de vannak tekerőprofik, ahol csak annyit látsz h tekeri jobbra, tekeri balra, ~5mp, és nyitva is van.
2014. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!