Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bokaficam után 6 hónap eltelté...

Bokaficam után 6 hónap elteltével, akaratlanul néha nem teljesen a talpamon állok, hanem a külső élén. Még az elején voltam röntgenen is, de nem látszott semmi szakadás. Mit lehet tenni? Torna?

Figyelt kérdés
Illetve, ha csak azon a lábamon állok, néha nem tudok stabilan állni. Vagy behúzom az ujjaimat, hogy stabilabb legyen. Ritkán enyhén fáj is. 3 hónap után elkezdtem futni vele, hogy szokja a mozgást. Attól nem fáj.Lassan gyógyúl, vagy valami történt a bokában?

2013. júl. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Futás nagyon megterheli.

Taichi vagy gyógytornász által összeállított mozgásterápia tenne jót neki.


Futás nem.

2013. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Míg nem futottam, addig sem gyógyult. És miben lenne jobb ez a fajta torna?
2013. júl. 12. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Élénkítené a vérkeringést, nyújtaná az ízületet és visszaállítaná a természetes mozgástartományát.


D-vitamin szinted rendben van, omega3 és zselatin bevitel? (d-vit: nap, tápkiegészítő. omega3: hal, tápkiegészítő. zselatin: hús-bőr, porc, tápkiegészítő vagy sima zselatinpor)


Ezeket az anyagokat használja a szervezetünk az ízületek, porcok építésénél, kenésüknél. Nem árt ha bőséggel vannak, egyébként is kellenek. 6 hónapos sérüléssel már régen több orvos kellene foglalkozzon.


Dr. Lengyel Zsuzsa nagyszerű ortopédus,

Dr. Shao Bai Jun kiváló akupunktőr, hagyományos kínai szakorvos.

2013. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!