Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy a választások...

Lehet, hogy a választások eredményei már megvannak?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a kormányok hatalmora jutásánál világszinten periódusok figyelhetők meg. MI van, ha mindez az ET-k keze munkája? Ha az embereket gazdaságilag szórakozásból úgy irányítják, hogy egy bizonyos személyre szavazzanak? Lehet, hogy emiatt akár egy kisebb párt lesz a választások győztese, vagy megint a mostani kormány marad. De ezek alapján a periódusok alapján meg lehetne határozni, és akár az ufók törekvését is ki lehetne játszani, hogy a megfelelő pártra szavazzunk.

Neked mi a véleményed?

Üdv: FT



2014. ápr. 6. 12:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
50%
Az Akashából egyértelműen kilehet olvasni az eredményeket.
2014. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is mentem el szavazni szóval engem nem irányítanak az E.T -k most én mondom neked, hogy ostoba vagy! :D
2014. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jaja.az lmp nyer és a 2/3 is meglesz nekik
2014. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen megjött nekik hisz azért olyan rossz kedvű a legtöbb képviselő én nem szavazok senkire szavazon rájuk a hó..hér nekem minek lesz jobb, ha szavazok bármelyikre is? egyik jobban sikkaszt, mint a másik tönkreteszik ezt az országot én ebben segítsek nekik? Na azt már nem, aki azt akarja, hogy szavazak fizessen nem vagyok a jótékonysági alapítvány csak egy fiatal kisgyerek, aki szereti a pénzt. :D
2014. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

konkrétan nem az ET-k keze, hanem (ha igaz, amit David Icke ír), akkor a reptiliánok uralják a világot, és így a választásnak sincsen jelentősége - persze ezt Davic Icke állítja egy csomó könyvéből. Mindenki döntse el, mennyit tart igaznak.

Nézd, a politika teljes mértékben alá van vetve a cégek és egyéb magánérdekek befolyásának, tehát nem sok értelme van.. akár a jobb, akár a bal oldalt választod, ugyanaz az érdekcsoport áll mögötte. Konkrétan egy cégnek nagyobb hatalma van, mint egy országnak, és szerintem nem sok idő kell ahhoz, hogy a cégek államokat alakítsanak, aztán majd lesz ami lesz...

2014. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az elsőnek szerintem igaza van!
2014. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jaj, előzőt akartam írni, de egyébként szerintem is létezik Akasha-krónika. Szavazni meg én sem voltam, a 4-es és 5-ös által leírt okok miatt.
2014. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A választások eredményei már jóval ezelőtt el voltak döntve, nem kellenek ehhez reptoid-krixkraxi-lumbulábi földönkívüliek.


De tudjátok mit? Ha lehetne rájuk szavazni, és a lumbulábiakra voksolnék. Csak mert még egy földönkívüli megszállás is jobb helyzetet teremtene az országban mint ami most van...

(és különben is, 404 megmondta hogyha megszállnak minket az idegenek, Magyarország lumbulábi érdekszféra lenne)

2014. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az Akhasa-krónika egy nagy marhaság.

IfjúSátán A Legjobb válaszadó nem kértem, hogy trollok írjanak. Honnan veszed, hogy nem befolyásolnak közvetetten a gazdasági helyzet és a fejlődés által? Könnyen előfordulhat.

csocso92 én is őket tartom a legnormálisabb pártnak, viszont sajnos szinte biztos, hogy a narancsok győznek.

IV.Dartheon, Icke ostoba. Egy egyszerű focista-riporter, aki kicsit sem ért ezekhez a dolgokhoz, hanem csak mondja a magáét, mindenféle bizonyíték nélkül(bocs, a belemagyarázásai... miatta tartanak minket hülyének).

A másik dolog pedig pont fordítva van Mo-on. Minden cég, még az olyanok is, mint a Coca-Cola, kénytelenek "nyalni" a kormánynak, például a stadion építése miatt. A cégek mit sem érnek támogatás nélkül. Fenyegetőzhetnek akármivel, ha az állam nem adja meg nekik a fogyasztókört, akkor csődbe mennek. A cégek nem érnek túl sokat. A cégpiacon ma igen nehéz fennmaradni, és az államok akármikor tönkretehetik a piacot. A cégeknek a hatalmat egyedül az emberek adják meg. Ők adnak pénzt mindenrre. Hidd el, ha összefog akár csak tízmillió ember, már tönkre tudnak tenni egy egész vállalatot, hiszen azokat csak a célcsoport élteti.

2014. ápr. 6. 15:03
 10/20 anonim válasza:
Mint ahogy mondtam, én már kiolvastam az akaskából az eredményeket, milyen akasha krónikáról beszélsz? XD az tényleg baromság
2014. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!