Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy a választások...

Lehet, hogy a választások eredményei már megvannak?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a kormányok hatalmora jutásánál világszinten periódusok figyelhetők meg. MI van, ha mindez az ET-k keze munkája? Ha az embereket gazdaságilag szórakozásból úgy irányítják, hogy egy bizonyos személyre szavazzanak? Lehet, hogy emiatt akár egy kisebb párt lesz a választások győztese, vagy megint a mostani kormány marad. De ezek alapján a periódusok alapján meg lehetne határozni, és akár az ufók törekvését is ki lehetne játszani, hogy a megfelelő pártra szavazzunk.

Neked mi a véleményed?

Üdv: FT



2014. ápr. 6. 12:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9-es kérdezõ

Te, te álszent vagy! bort iszol és vizet prédikálsz kettőnk közül ki az, aki azt állítja, hogy az ET-k irányítják a szavazást na, vajon ki? :D

2014. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincsenek meg a választások eredményei, de a politikusok nem mások mint a nagy ipari cégek bábjai, teljesen mindegy melyik oldal kerül hatalomra, ameddig demokrata és kapitalista színekben indulnak őket fogják kiszolgálni, ilyen egyszerű :-)
2014. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Köztudott, hogy a kormányok hatalmora jutásánál világszinten periódusok figyelhetők meg."


Az egész témából ez az egy felvetés érdekel. Ki tudod fejteni?

2014. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem. Nem köztudott semmi sem, ne vedd fel Annácska stílusát. Engem is érdekelnének ezek a periódusok, kifejtrenéd, kérlek?

Annácska, neked pedig köszönjük a tökéletes politikai hozzáállást. A képzeletbeli világodban már igen jól működik. De nem, a valóségban még mindig nem értesz a politikához, sem a gazdasághoz, sem a tőzsdéhez.

névte2en

2014. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nevtel3n !

Oké, akkor hidd azt hogy a politikusok önzetlenek és kivétel nélkül a közjó érdekében vannak . Legyél jó kisbárány és kajáld be a sok választási ígéretet szavazz Viktorkára és csodálkozz majd, hogy nem lesz kolbászból a kerítés, utána durcizz be és 4 év múlva szavazz majd Ferikére és láss csodát megint nem lett kolbászból a kerítés . Ezt ismételgesd minden negyedik éveben kis butus és csodálkozz miért nem halad itt előre semmi .

Mellesleg nem értem miért szólsz bele ha mint mondtad is nem is itt élsz ...

2014. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szervusz Anna te kire szavaztál csak kíváncsiságból kérdezem.
2014. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Senkire .
2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ostobaság.
2014. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én sem szavaztam senkire elvileg elakartam menni szavazni, de meggondoltam magamat Viktorka úgyis lealázta a többieket. :D
2014. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én is elakartam menni de aztán dörgött meg villámlott így maradtam mert féltem hogy belém vág a villám
2014. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!