Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Történt már veled olyan eset,...

Történt már veled olyan eset, ami után fogtad a fejed, hogy hogy lehetsz ennyire szerencsétlen? :D

Figyelt kérdés
Velem épp ma történt ilyesmi. Légyszi, győzzetek meg, hogy nem vagyok egyedül :D

2014. ápr. 10. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem vagy egyedül.. sokszor nekem is volt ilyen pillanatom...
2014. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem írni, hogy történetek is jöhetnek. :) Az én produkcióm az volt, hogy fél órán keresztül gyanútlanul sétálgattam egy boltban, majd a pénztárhoz érve az eladó megkérdezte tőlem, hogy miért van kékre festve a homlokom. Én meg rájöttem, hogy elfelejtettem lemosni a fogkrémet, amivel a patik ellen bemázoltam magam... :D
2014. ápr. 10. 22:10
 3/15 anonim ***** válasza:
fogkrémmel?
2014. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért mázoltad be magad fogkrémmel?
2014. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert jó a pattanásokra. :)
2014. ápr. 11. 00:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A pattanásokra én is szoktam, de amúgy az arcszesz is jó rá, leszárítja. :D


Velem is történt ma ilyen szerencsétlenes dolog, bár nincs olyan nap, amikor ne történne. :D Bár ma csak egy enyhébb. :)

Voltunk nyelvhelyességi versenyen egy idegen városban, először jó hangosan megkérdeztem, háromnegyed 2-kor, tanárnő, 1-ig még hány perc van?? Hát megkaptam, hogy 45 perccel elmúlt 1 óra, de sebaj. :) Gondoltam jó, akkor ha ez nem jött össze, akkor legalább iszok. Ez a gyülekező teremben volt, fel volt szerelve valami almaleves doboz a padra, furcsán nézegettem, de jó lesz az nekem. Egy olyan 20-25 gyerek előtt szerencsétlenkedtem végig. 3 gomb volt rajta, a két szélsőt meg kellett fogni és a középsőt lenyomni. Hát én tekertem, húztam, lökdöstem, ütöttem, minden, de nem jött. :D Barátnőm öntött nekem végül is. :D

Meg elmentünk wc-re, és ilyen tekerős volt a lehúzóka, de felette, a falon volt egy gomb, fene tudja mi volt, de azt láttam meg először, hát megnyomtam azt. Azt hiszem, elzártam a fűtést vagy a vizet... :D


Ez mondom, most nem olyan nagyon vicces, bár adott pillanatban az volt átélve. :) De majd ha holnap is történik valami, mert holnap megyünk vissza szóbelizni, akkor megírom, mert lehetetlen, hogy velem ne történjen valami. :D


Ja amúgy én rendszeresen elmegyek suliba úgy, hogy kifordítva van rajtam a ruha, vagy éppen az eleje van hátul, tehát ne aggódj, a fogkrémes arcod sem nézhetett ki hülyébben! :DD

2014. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a vesszőhibákért meg a furcsa tagolásért, nekem legalábbis furcsán jeleníti meg, csak közben átszerkesztettem és néhány előzőleges dolog ott maradt. :D
2014. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az árakat szoktam leszedni a termékről s a homlokomra ragasztom, vagy a gyümölcsön ha van valami ráragasztva, de csak viccből. Aztán elfelejtkezek róla és úgy sétálok az udvaron. Akkor szivás mikor jönnek apámhoz csináltatni valamit és meglátnak. Én meg nézem őket miért néznek engem olyan érdekes tekintettel s nagy szemekkel
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, tegnap is csináltam vmi h*lyeséget, várható volt... Anyával kimentünk a Tescoba, két osztálytársamtól kaptam nőnapra ajándékot, mondom viszek már nekik valamit cserébe húsvétra. Ki is választottam két csokinyulat, amiben cukorka van, mondom ezt hozom anya, jó? Teszem bele a kocsiba, ami mellett anyum áll, mondja jó, de ezt a lila milkásat akkor minek hozod? Akkor tedd vissza. :D Már kezdeném kivenni, mikor egy nő szól, hogy hé az az én kocsim. :D Jó hát nem kicsit nevettünk... Mentünk pár sort, mondom eeee, anya hát nézd már, ez vmi új fajta Milka csoki, körtés! És ugye vannak ezek a kiállított állványok, amiken vannak különféle dobozok, ezekben vannak a különböző ízű csokik. Kivettem egy körtéset, de olyan lendülettel, hogy egy másik Milkával teli doboz a földön landolt, persze tele volt csokival.. :D Hozzáteszem, kb 15-en biztos végignézték a szerencsétlenkedésemet.:D
2014. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, én is leírok egy sztorit.

Van egy tanár, aki nagyon utál engem. Ezzel a nővel volt órám. Majd miután kicsengettek, mentünk tovább egy másik terembe, az osztály fele már ott volt. Bementem, de mondták, hogy még menjek ki. Mondom, oké, elkezdtem hátrálni. De egyszercsak beleütköztem valamibe. Én hülye, még odébb akartam tolni. Nem mozdult. Ekkor már megijedtem, és lassan megfordultam.... Ki más is lehetett volna, mint szeretett tanárnőm,

2014. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!