Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak en vagyok ilyen szerencse...

Csak en vagyok ilyen szerencsetlen? Veletek tortent hasonlo vicces eset?

Figyelt kérdés
3 napom van a nemvartig,reggel gondoltam tesztelek. Az emeleten van a furdo,belepisiltem egy uvegcsebe,a tesztet lent hagytam,leszaladtam az pisis edennyel egyutt,letettem a konyhapultra,az elore elkeszitett kavem melle. Elovettem a fiokbol a tesztet,belemartottam a pisibe,majd ahogy kivettem,kiesett a kezembol es a kavemban landolt. Nagy nehezen kiahalasztam,de hasznalhatatlan lett a teszt,raadasul tobb nincs is itthon,holnap tudok leghamarabb szerezni masikat. Egyik szemem sir a masik nevet. :( :)
2012. ápr. 24. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Így akarta a sors, mert túl korán teszteltél volna, s esetleg elkeseredsz a negatív eredményen! ;) Pár nap múlva majd csinálsz újat, legalább biztosabb lesz az eredmény!

Én a kávét jobban sajnálnám. :D

2012. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem

Ide tartozik, de leírom. Tisztítottam az akváriumot, a halacskát egy pohárba tettem vízzel.

Nagybáttyám nálunk volt, fogta a pohár vizet ami az asztalon volt, és lehúzta:))))

A halcskát vissza köpte:)))


Jó hogy nem a pisi e ittál bele;)))


Ezt tényleg a sors akarta, ne tesztelj előre, majd csak ha nem jön meg az aznap estig mikor kéne, másnap reggel tesztelj. Az biztos kimutatja hogy igen, vagy nem.

2012. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de én akkorát nevettem, hogy a könnyem is csorog. nagyon vizuális vagyok és szinte láttam, mint egy filmet :D


De szerintem is várj még a következő teszteléssel :)

2012. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Teszteléssel kapcsolatos ez is. Késett. Gondoltam csinálok egy tesztet reggel. Félkómásan pisi az üvegcsébe, teszt lekap a polcról, mártogat, oltári dupla csík, majd leugrott róla. Miután már legalább 4 éve próbálkoztunk akkor, kicsit gyanús lett a dolog, hogy miért is épp most? Kikukáztam a csomagolást, hogy biztos terhességi teszt volt-e. És persze nem. Ovuteszt volt. Addigra első pisi kiöntve. Nagy nehezen kiizzadtam még pár cseppet a terhességi teszthez, ami persze full negatív volt. Aztán meg is jött később. De legalább volt egy pernyi boldogságom.
2012. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

:-)

Na majd holnap reggel!

2012. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
még egy vicces pisis történet: a kisfiam 4 év körüli lehetett, kis wu -2 es műanyag flakonos sampon kifogyott, ő azzal jàtszott a kádban..persze belepisilt, vissza kupak, vissza a polcra. Èn semmiről nem tudtam persze. késöbb anyósom , polcròl le, kupak le,és hajat mosott vele...gondolhatjàtok volt csete- paté!!! én szét rötyögtem persze magam....anyósom egy hétig duzzogott ezen...:):)
2012. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon jó kis sztori nagyon jót mosolyogtam.
2012. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyen félre mártogatos esetem volt nekem is.Pisi elkészítve és ahogy bontottam volna ki a tesztet hát feloktem a pisit de maradt egy kevés. utána meg véletlenul a kis tisztítos pohárba mártottam amibe vízkooldo volt.Totál kinevettem magam mert nagyon gyagya eset volt:)
2012. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azon a ponton, hogy a pisispohár a kávéscsésze mellé került, hirtelen más befejezésre gondoltam...
2012. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D Az kene meg,hogy beleigyak a pisibe,akkor tuti vilagga szaladtam volna es nem ide irok! :D Orulok,hogy masnak is vannak ilyen sztorijai,mar azt hittem en lettem elatkozva! :) Elmeletileg holnap hoz a postas 3 masik tesztet,a reggeli pisit meddig lehet szobahomersekleten tarolni? Vagy inkabb varjak + 1 napot? :)
2012. ápr. 24. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!