Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért nem szabad rágózni...

Mért nem szabad rágózni iskolában órákon?

Figyelt kérdés
Rájöttem. Mert ha elalszol akkor félrenyelheted és megfulladsz. Ugye ezért nem szabad?
2009. dec. 21. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aha azért xd
2009. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen XD a tanci nénik/bácsik meg nem akarnak felelőséget vállalni XDD
2009. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

...mert nálunk nem tartozik az elfogadott, kulturált viselkedéshez.

csámcsogás, fújás...

2009. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindenki szokott és sose szólnak
2009. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, és sose vettek még észre. Lehet, mert nem úgy rágom, mint egy vaddisznó.
2009. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy a félrenyelés miatt.

Én pl itthon aludtam már el rágóval a számban.

Én amikor tanúja voltam hasonlónak (kaja, rágó stb.) mindig azt mondták a tanárok, hogy amíg ő nem eszik, rágózik órán, addig mi se csináljuk.

Én kb mindig lesz*rtam, amikor éhes voltam ettem, amikor rágózni akartam rágóztam, inni meg főleg.

Azért próbáltam elbújva, de nem érdekelt ha lebukok. Nem ad érte semmit, csak mondja hogy hagyjam abba.

2009. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

én középiskolás vagyok,és a tanár előtt csámcsogva ettem meg a fornettit. =) Jó nagyon éhes voltam és nem bírtam volna ki.Nem szólt érte semmit csak bunkón nézett,leszartam :P

aztán ennyi.Azóta se szólnak érte.Még a szigoru magyartanárom se,aki nem tűr meg semmit ,még azse szól ha rágózom.

2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!