Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na most pontozzatok le szemete...

Na most pontozzatok le szemetek. Miért kell olyan választ is lepontozni amiben segítő szándék van és tényleg hasznos?

Figyelt kérdés
Valakiknek elhatározták, hogy mindenkit lepontoznak, hiába hasznos a válasz. Teljesen elmegy ilyenkor a kedvem segíteni.
2009. dec. 21. 22:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Valakik
2009. dec. 21. 22:54
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
engem is rendszeresen lepontoznak ha nem tetszik nekik amit írok..pont valamelyik nap volt szó erről valamelyik kérdésben..és ott is sokan írták hogyha olyat kommentelsz ami nem tetszik nekik, akkor is lepontoznak ha igazad van, és hasznos a válaszod.
2009. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne tessék már ilyen érzékenynek lenni! Meg mi az, hogy szemetek? Mindenki úgy pontoz,ahogy akar.
2009. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Én ha nincs igazam,nem is szoktam nagyon írni,mégis sokszor igazságtalanúl lepontoznak.Csak azt tudom mondani,hogy csak annyi eszük van akkor a többi válaszadónak meg a kérdezőnek is,olyan szinten vannak csak,ha nem lássák be,hogy a másik jót írt.Nameg szerintem nagyon sok a fiatalabb,tini válaszoló,ők meg általában nem úgy gondolkodnak mint egy érettebb,idősebb válaszadó,és csak lepontozgatnak balf.szúl.
2009. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez akkora oltári baromság, ez a pontozás. Valamelyik nap azt a válaszomat pontozták le 17%-ra, amiben a kérdező azt kérdezte, hogy a Bosnyák tértől a Hungária krt. hány megálló a piros 7-essel? Irtam, hogy 3 megálló... és ezt 17%-kal "jutalmazták"... Szerintetek???
2009. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj kiscsíra, ez nem így működik.

Nem a pontokért segítesz, hanem mert segíteni akarsz. Ha Te mégis a pontokra mész, akkor egy önző ember vagy, aki szarik másokra, mert csak azt akarja, hogy azt lássák, milyen hasznos válaszokat ad. Téged ez gátol abban, hogy sikeres legyél az életben? Én 65%-ban adok hasznos válaszokat. Papíron. De magamról nagyon jól tudom, hogy 100%-ig jól mondok mindent. És valahogy nem tud izgatni az a 65%. Szóval ha segítesz, akkor azt csináld önzetlenül. Vagy tanulj meg sértegetni.^^

2009. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Az életem szebb lett mióta nem foglalkozom a pontozással!Azt sem tudom,hogy hányadik vagyok a listán.Javaslom,hogy Te is tedd ezt,mert csak folyton felhúzod magad miatta.
2009. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%

Megmondom miért! Azért mert az emberek nem az igazságot akarják, hogy leírd, hanem azt amit "hallani" akarnak!

Ezért vagyok én is lepontozva, szinte mindig. Sajnos az igazság legtöbbször fáj!

2009. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Elárulná nekem végre valaki : mi értelme van ennek a kretén pontozásnak???...


Most mi történik, ha valaki 30%-os vagy mi van, ha 87%-os???...


Valami díjat kap a 100%-os válaszoló???


Már többször gondoltam rá, hogy javasolni kellene a weboldal üzemeltetőjének, hogy törölje pontozást, mert pont emiatt van annyi idióta, érdektelen kérdés kiírva (a kérdező pontokat akar szerezni és milliószámra gyártja naponta a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, kamu-álproblémákat!)...


De legalábbis jó lenne látni, vajon Anyamaci (66859 összpontszám / 462 pont kérdésért) vagy Napsugár (67455 összpontszám / 402 pont kérdésért) milyen kérdéseket tett fel idáig az oldalon???...


Talán kijönne a sok kamu-kérdés, ami csak azért lett kiírva, hogy gyűljenek a pontok!


Kinek jó ez???...

2009. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó,ez így igaz!!!
2009. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!