Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok jő vicceket? Lehetőleg...

Írnátok jő vicceket? Lehetőleg minnél többet. ^^

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 06:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Halál jön a szőke nőhöz:

-Érted jöttem.

-Értem?

-Érted.

-Nem értem.


-Hogy hívják obiván kisöccsét?

-Obitu.


Szőke nő nappal mimden függönyt behúz, minden fényt lekapcsol. Aztán kinyitja a hűtőt és felkiált. Barátnője kérdezi, hogy ezt mért csináltad? Erre: megvan este hová bújik a fény! :O


beszólások jöhetnek?

2014. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Két rendőr sétál a részlegük határánál. Azt mondja az egyik: - Te, nézd már! Itt egy hulla! - Ne má, megint? - Az a sok munka, megvárni a helyszinelőket, a hallottkémet meg a papírmunka... - Te! Vigyük át a másik részlegbe. Át is viszik, ahol pár óra múlva a másik részleg rendőrei arra járnak. Megszólal az egyik. - Te b*zmeg! Ez a hulla visszajött!
2014. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két orvos beszélget: - Képzeld, tegnap 20 gyereket szoktattam le a kábítószerről! - Valóban, hogyan? - Hát rajzoltam egy nagy kört meg egy kis kört és azt mondtam: "Ekkora az agyatok, mielőtt elkezdtek drogozni, és ekkora lesz, ha nem hagyjátok abba! - Én tegnap 100 gyereket szoktattam le! - Azta, és hogyan? - Rajzoltam egy kis kört meg egy nagy kört és azt mondtam: "Ekkora a segglyukatok mielőtt bementek a börtönbe..."
2014. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az aranyhal szabira megy és megkéri a krokodilt hogy helyettesítse. Másnap az egyik halász kifogja a krokodilt aki azt mondja: - Helló, én helyettesítem az aranyhalat. Na mondjad mi kéne. - Azt kívánom hogy a micsodám a földig érjen! - mondja az ember. Hát valahogy megoldja a krokodil és visszamegy a vízbe. Jön haza az aranyhal: - Na, volt kapás? - Igen volt egy öreg halász azt kívánta hogy micsodája a földig érjen. - És teljesítetted? - Igen. Leharaptam mindkét lábát.
2014. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
- Mi lesz Hófehérkéből ha megfogja a magasfeszültségű áramvezetéket? - ??? - Hamupipőke.
2014. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megáll két rendőr egy pékségnél. Bemegy az egyik, majd egy pár perc múlva kijön. Odaszól a társának: - Ha kitalálod, mennyi kakaós csigát vettem, tiéd lehet mind a kettő
2014. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindeggyik jó! Hatos. Ez is ilyesmi:

Két rendőr balkóbázik.

-Tárgy?

-Igen

-Lehet vele telefonálni?

-Hülye vagy!! Egy hamutartóval?!!

2014. ápr. 24. 17:52
 8/12 A kérdező kommentje:

#4-s

Két orvos beszélget.

Képzeld! Tegnap megműtöttem egy szőkenőt!

És?

Felnyitottam a fejét.

És?

Volt ott egy madzag.

És?

Elvágtam.

És?

Leesett a két füle...

2014. ápr. 24. 17:56
 9/12 anonim ***** válasza:
:D amúgy mind én voltam :D
2014. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két rendőr beszélget.

-Fázik a kezem.

-Dugd be a zsebedbe!

-De nem tudom, mert nem fér el a kesztyűtől!

2014. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!