Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A hangyák magánlaksértést...

A hangyák magánlaksértést követnek el azzal, hogy bejönnek az emberek házaiba?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az én több mint 300 hangyát börtönöztem be + 58 db pókot mind a nyolc lábád le bilincselték mert egyiksemm fizete a lakbért,és még porszivónak semm jó a hangy mert többet akkar !! Pff hívd ki a rendőrséget nyugodtan !!
2014. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert emlékeznek, amikor egyszer beleültél egy hangyabolyba az óvodában. Azóta nem nyugosznak....
2014. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohh, èn e miatt 1x kihívtam a rendörsèget. 32 db patkànyt, 50 egeret, 250 darazsat, 1000 legyet, 5000 bolhát, 22 kóbor macskát ès 42 fácánt állítottak elö a rendörök magánlaksèrtès címèn a lakásomban. Azóta is eljárás folyik ellenük :(
2014. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. És ráadásul csoportosan, bűnszervezetben követik el mindezt. Egyértelműen fel kell jelentsd őket.
2014. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És lopást is,ha elviszik a morzsákat.
2014. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lizzy93 válasza:
Igen, ha hozzád is bejönnek jelentsd fel őket, és fejenként 100.000Ft Térítési díjat kell fizetniük.Ám ha nem tudják kifizetni, a NAV kifizeti neked.A hangyák egy hatalmas hangyafarmra kerülnek ahol le kell dolgozniuk egy bizonyos óraszámot (3000 óra szokott lenni általában, és utána szabadlábra helyezik őket. De vigyázz! Így ha hangyairtót használsz és megölöd őket az gyilkosságnak számíthat!
2015. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!