Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szakdolit írnék. , mindenki...

Szakdolit írnék. , mindenki majálisozik, népzene szól órák óta, mit tegyek? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szorít a határidő, szakdolgozatot írok... mindenki ünnepel és iszik, nagy nyugiba ülnék itthon, erre órák óta népzenés mulatság megy a szomszédban...Nincs bajom a népzenével, de félórája ugyanaz megy... kezdek megőrülni amúgy is... :D Mit tegyek? :DDD



2014. máj. 2. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj "szakdolit".
2014. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt teszem már, lassan a népzene ütemére írom :DDD
2014. máj. 2. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Ne vedd sértésnek,de szerintem azt a szakdolgozatot nem a héten adták fel, tehát már hozzá kezdhettél volna...

Amúgy meg:

- füldugó

- menj át és felnőtt módjára beszélj velük, hogy legalább vagy halkítsák le, vagy legyen végre más, mert te végre pihenni szeretnél (csendháborításért akár zsarukat is lehet hívni, csak nem fognak tenni semmit)

- fürödj le, és addig állíts össze a fejedben egy tervet

2014. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hál istennek
2014. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj vissza valami rock zenét vagy nyomdle az autómatályukat !
2014. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csukd be az ablakot esik
2014. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. :D

3-as: mellette dolgozok is, nem csak lógattam a lábam. Nem azért írtam ki, mert valóban megőrültem volna, ezért írtam ki a humor kategóriába. :D Tudtam a megoldásokat, csak én is már untam az agyam. :D

2014. máj. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!