Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hidegvérű sorozatgyilkos...

Hidegvérű sorozatgyilkos vagyok. Várhatok valami negatívat a jövőben ezek miatt? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés
szóval igen...sorozatgyilkos vagyok. számtalan hangyát, legyet, pókot, cserebogarat megöltem. hidegvérrel írtottam és írtom is ha a közelembe kerülnek, igazából nem is tudom miért....talán mert megtehetem. nagy vagyok és hatalmas, és ha nem tetszik hogy ott vannak ahol én nem szeretném, és azt akarom hogy ne tegyenek kárt, ne rágjanak levelet, ne terjesszenek bacilust...ember vagyok. én dönthetek az életük felett, és csak egy pillanat műve semmivé tenni őket. érhet ebből engem baj a jövőben? mi lesz ha a világőrből sokkal nagyobb inteligens pókok legyek, hangyák jönnek ide, és bosszút állnak a sok megölt társaikon? akkor én leszek a kicsi és engem taposnak halálra...
2009. dec. 25. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

xD


te nem vagy komplett. amugy en is irtom oket, szal...


2 hidegveru sorozatgyilkos.

2009. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől ne félj :DD
2009. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó kicsit elkalndoztam ez csak fikció de ilyen esetben ha mi lennénk a kicsik fúú nagyon megszívnánk a sok öldöklést:D milyen érdekes amúgy hogy...oylanok vagyunk mint valami Istenek hogy egyedül mi döntünk az életükről és ha akarjuk egy pillanat alatt semmisé tehetjük őket semm ierőfeszítés nélkül...
2009. dec. 25. 22:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez lg. vicces xd
2009. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a félelmed, és , hogy bizonyítsam már be is költöztek az agyadba lásd:hangyás vagy.


retafdog

2009. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D
2009. dec. 25. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:

- tessek egy negativ


doglegy

2009. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az elso valaszolo vagyok :D


Nem, amugy tenyleg erdekes. Mi dontunk arrol, hogy most az a hangya eljen, vagy ne. Mint egy isten, vagy azok a elet szovo banyak. Egyszeruen hagyhatom oket elni, vagy nemes egyszeruseggel vizet ontok a lyukba, es igy arra kenyszeritem oket, hogy elhagyjak az otthonukat.

2009. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lenne számodrta egy kis melóm:D
2009. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ajj még bérgyilkos is legyek?:D hogy fogok én ezzel a sok kegyetlenséggel elszámolni?:D
2009. dec. 26. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!