Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell csinálni, ha megmart...

Mit kell csinálni, ha megmart egy lepke?

Figyelt kérdés
:Még délelőtt a kertben voltam és akkor hirtelen megmarta a kezemet egy nagy húsevő lepke.Tettem a marásra ecetes borogatást,de nem használ.Azóta már jó nagy részen megfeketedett a kezem a marás körül.És ez még nem is a legrosszabb!!!Emlékezetkiesésem lett a marás következtében és nem tudom kontrolálni a cselekedeteimet!!Most eszméltem rá,hogy az összes élelmiszert,ami a házban volt feloldottam savban és szétlocsoltam az udvaron...most nem elég,hogy üszkösödik a kezem még éhes is vagyok és nincs mit ennem....Mit tegyek???

#asztal #lepke #kecske #marás #21:07 perc van #én most nem akarok menni! #hallod ha kimész a közértbe cigiért vegyél már nekem egy chipset
2014. máj. 4. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jesszus most azonnal hívj mentőt és imádkozzh egy kézamputálással megúszd
2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt mi a lószarér nem tetted meg eddig?????
2014. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
el mentem a dokihoz és kiderült hogy egy karfogú lepke harapott meg, és fogat nem találtak a harapásban,de utána meg röggeneztek és kiderült hogy a az agyamba ment fel a fog, és a fog kiszedése halált is okozhat, nem akarok kockáztatni.
2014. máj. 4. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
És mit mondtak? maradsz bekattant egész életedre? És kezeddel mi lesz?
2014. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit, mert a lepke szép és aranyos, még ha húsevő is.
2014. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Bele kell nyomnod a fejed a vécébe és bele kell fulladnod aztán levághatod a bal herédet recés késsel és meg fogsz gyógyulni!!!
2014. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kezedről hamarosan továbbterjed a fertőzés és teljesen elemészti az agyadat, zombi leszel és megeszed a szomszédokat, de legalább az éhség kérdé megoldva :)
2014. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vree ***** válasza:
46%

Romániába kell kocsit küldetni gyilkoslepke-ellenszerért. Valamelyik barátod majd átcsempészi.


Ha nem tudsz ellenszert szerezni imádkozz! A lepkeharapás 10ből 10szer halálos! A maradék esetben mindkét here elhalásával, nyáladzással, heves székrekedéssel és agresszív néptáncolással jár.

2014. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Harabdt vissza
2014. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még nem derült ki,de a szomszédot is majdnem megharapta,éhes vagyok ez nem elég dolog?
2014. máj. 5. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!