Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki az aki elszánt a földönkívü...

Ki az aki elszánt a földönkívüliekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen találkozásai(kapcsolat) voltak már eddig miket látott? akár neten amire azt mondja h ez b biztos igaz

2014. máj. 18. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

na mindjárt gyűlnek majd az elszánt hívek, hogy kivel mi történt, mikor elvitték, vagy miket látott.

csak győzd olvasni, az érdekesebbnél érdekesebb meséket!

2014. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Leszállt tegnap egy nagy fánk alakú úrhajó a házunk előtt, és kiléptek belőle a Reptoidok. Megkérdeztem tőlük van-e tüzük, de hirtelen berántottak az űrhajóba. Na de itt jött csak a bonyodalom. A sarokból előjött a Slenderman, a Rake pedig az Érmelléki Kuglófemberrel ott sakkozott egy asztalnál, arról nem is beszélve, hogy olyan piros ruhás nőeffektusom volt, hogy majdnem összeflesseltem az egész űrhajót, Batman meg közben ott suttogott valamit a fülembe, de mérgemben kiütöttem. Aztán csaptunk egy nagy bulit, mindenki táncolt, még a Vasalthajú Kopasznéger is ott ropta. Volt ott minden, hacacáré ungabunga. Aztán hazamentem, és örültem, hogy ilyenben lehetett részem.
2014. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem elraboltak és kivették az agyamat.
2014. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fox Mulder.
2014. máj. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én az ügynök
2014. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A netes képekről annyit, nagyon gyökér emberek élnek a fotoshopból.
2014. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D
2014. máj. 19. 23:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit mutatni fogok, valós. Az interneten kering egy titkos kép a reptoidok vezetőjéről. A képhez rettentő nehéz a hozzáférés, de néhányunknak sikerült.

A reptoidok vezére: [link]

2014. máj. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
milyen kívánatos...a kaja! :D -.-
2014. máj. 20. 18:45
 10/15 A kérdező kommentje:

jó oké sok baromság után megkérdem:

Ki az aki csatlakozna h jobbá tegyük a földet a földönkívüliek segítségével ?

2014. máj. 20. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!