Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van már neve a földönkívüliekk...

Van már neve a földönkívüliekkel folytatott nemi érintkezésnek?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a nekrofilok, zoofilok és hasonló gusztustalanságok, de rengeteg beszámoló van arról is hogy emberek földönkívüliekkel párosodnak . Például ezt az embert állítása szerint plejádi nők erőszakolták meg :

http://www.youtube.com/watch?v=Jyq4QK4N4L4

Az ilyen szexuális kapcsolatoknak van már valamilyen hivatalos elnevezése (akár hívők részéről is) ?


2014. máj. 10. 18:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja és a kérdésből lemaradt : te kipróbálnád ? Így néz ki például egy plejádi nő :

[link]

2014. máj. 10. 18:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
coitus intergalacticus
2014. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nemár Annácska, ezen a kérdésen még én is elmosolyodtam, akkor mi lesz ha betéved pár szkeptikus..:D


Amúgy nem, nincs elnevezve konkrétan, ilyeneket is csak a negyedik típusú találkozások közé sorolják.


Amúgy sunáznék egy szép kis plejádi nőt.


George Adamski

2014. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Hülyefilok
2014. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Hát ha nem is volt erre eddig fogalom akkor alkossuk meg, nemde? Valahogy csak keletkeznek az ilyen szavak is. Nos az én nyelvújító tippem a: PLEJÁDOFIL
2014. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Adamski !

Néha jól jön pár lazítós kérdés, a szilárd tényekről szóló kérdések közé vegyítve :-)


5# Nem rossz, de egy plejádofil csak plejádiakkal szereti . De például Brigi (404 csaja) kipróbálná kis szürkékkel is, olvastam még anno a meymoy.su-n :-D

2014. máj. 10. 20:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyesmiről, de kíváncsi vagyok neked volt már hasonló élményben részed? biztos jártas lehetsz a témában, ha névről ismered őket, ahogy mondtad "plejádi nők" gondolom, akkor vannak plejádi férfiak is, akikkel dolgod volt és legyünk már annyira kreatívak, hogy elnevezzük a jelenséget mit szólsz az E.T-ofilhoz?
2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Ezek nem plejádiak hanem barbi babák az isten verje meg... :D újabb burkolt kiskapu a pedofilizmus felé
2014. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7# Szó sincs ilyesmiről, én biztos elküldném őket a francba :-) csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre
2014. máj. 10. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
annácska, akkor te kikhez vonzódsz, ha az általad magasztalt plejádi, meg árja embereket is elküldenéd a fenébe?
2014. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!