Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Idén lettem elsős a Roxfortban...

Idén lettem elsős a Roxfortban, de mardekáros lettem, holott a Griffendélre pályáztam! Ti is voltatok hasonló helyzetben? Hogy tettétek túl magatokat ezen a megrázkódtatáson?

Figyelt kérdés

Annyira sérült gyermeteg lelkem :( Mindjárt megyek és töklébe fojtom magam :(

Egyébként ne mondjátok meg Dumbledore-nak, most itt írok az asztal alatt a Nagyteremben a telefonomról. Képzeljétek, egy tök jó bűbájjal megoldottam, hogy a Roxfort területén is lehessen elektronikus cuccokat használni.



2014. máj. 27. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Kár,hogy nem a Griffendélbe kerültél!:((

Én is oda járok!!:))

2014. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
88%
Mi a nagyteremben a wifi kód? Engem mindig szétkapcsol. Csak Mirtill klotyójában jó a kapcsolat, de sajna utálok ott csövezni. :( Amúgy ne bánkódj! Én is Mardekáros vagyok, és belenyugodtam. Pedig nem volt egyszerű...
2016. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kakóbabkivonat válasza:
100%
Én Griffendéles akartam lenni, de Hollóhátba osztottak. Most végzem a negyedévet, és minden enzimemmel meg vagyok elégedve a helyemmel. Úgy érzem, hogy ezt a sors akarta így. Bár lehet, hogy a dezoxiribonukleinsavam meghibásodott, mert Hollóhátas létemre is hipopotomontroszeszquipedalio-fóbiám van. Ezen valaki tudna segíteni?
2016. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Egyrészt Dámbledór már rég kinyiffant. Másrészt a nagyterem wifikódját, minden balek roxfortos tudja. Harmadrészt ha ott vagy Dámbledór termébe, mért nem rakod a fejedre azt a süveget? Egyből megmondaná hova vagy való és hova nem. Ha pedig még mindig griffendélbe vágysz ott van még az időnyerő. Sajnálatos módon a griffek által őrzött tökleveleket egy balek a múllt héten megitta. Ő is egy griffendélbe vágyó mardekáros volt... nem te voltál az? A függönykarnislét viszont tudom ajánlani. Jó szipityulázást.
2016. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Kikérem magamnak, a Mardekár igenis jó hely!

Gondolj csak bele (idézek TheBakeey Mardekáros boszorkánytól):

Egy huzamban hétszer is megnyertük a kviddics kupát (ameddig Harry nem jött, bár igaz, hogy ő is egy kiváló játékos volt), tehát hihetetlenül királyak vagyunk a kviddicsben!

A klubszobánk konkrétan a tó alatt van, és lehet, hogy sötét és a kívülállóknak kissé torz, de azt el kell ismerni, hogy az összes klubszoba közül ez a legészveszejtőbb! A szimmetriája, a berendezése, minden!

A hálószobák ablakán a tóba látsz, és néha még az ott élő lényeket is megpillanthatjuk! Van ágyfüggöny, ha egyedül akarsz lenni, akkor behúzhatod, emellett a fiókok az ágy alatt vannak, elég praktikus, nem? Javaslom, hogy mindenképp találj magadnak egy barátot, hogy ne kelljen az egy ágyas szobában aludnod, bár az is jó dolog, ha egyedül lehetsz (nem kell hallgatnod a többi, felhúzom-az-orrom-mert-megsértettél-pimasz-kis-sárvérű boszorkányt vagy varázslót hallgatnod, és ellehetsz a saját kis világodban.

Narcissa Malfoy. A SZEMÉBE HAZUDOTT A SÖTÉT NAGYÚRNAK SKACOK!!! Bátorság, ember!

És végül: Draco Malfoy. Tom Riddle. Csak rájuk kell nézni!

Igen, sokan ellenszevesen viselkednek a házunkkal, és igen, van miért, de a fáradtságot igazán vehetnék, hogy kicsit mélyebbre ássanak az átlagnál (például Pansy Parkinson. Na, őt aztán lehet utálni!). Azt se felejtsük ki, hogy a ház nem nagyon jelent semmit. Csak egy közösséghez jobban kötődsz, de ettől még nem zárnak karanténba, hogy ne barátkozz a többi boszorkánnyal és varázslóval! Tudom, itt a másik baj. Mindhárom ház megveti a Mardekárt, csak mert az ,,Voldemort háza". De ennyi erővel elnevezhetjük ,,Piton házának" is, csak meg kell néznünk, hogy a muglik hány ,,fanartot" készítettek róla (pl.: A Slytherin, who died like a Griffindor.") és a haláláról!


El kell ismerünk, hogy Piton is jó volt valahol. James Potter egyszer ,,kényszerből" (már nem emlékszem, hogy is történt az eset, nem sokat hallottam róla, és a szüleim muglik) megmentette Piton életét, és Piton valójában végig Harryt védte és rá vigyázott, hogy törlesszen neki! És még valami: Lily Evans. SZERETTE Lilyt, de egyszer haragjában sárvérűnek hívta, ezért fordult ő Jameshez.


Egy meg nem értett Mardekáros, egy meg nem értett ház és környezet, de valahogy mégis egy család. Szeretek Mardekárosnak lenni. Azért kerültem ide, mert a Teszlek Süveg ravasznak és eszesnek, ambíciókkal és célokkal teli, egy MÁS (de jó) boszorkánynak látott. Ahogy egyszer egy nagy elme mondta: Nem a származásunk vagy születésünk határoz meg minket, hanem a tetteink.


Remélem találkozunk a Nagyteremben az asztalunknál!

2017. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Menj vissza időnyerővel, én már háromszor megcsináltam, de így is szinte mindig Hollóhátba kerülök! Mostanra beletörődtem, de nem volt könnyű! Viszont neked hátha sikerül! Ui.: Ha kvidiccsezel, akkor sok sikert, mert idén a Hollóháttól már kétszer kikaptatok. Úgy érzem ez a mi évünk lesz! Ha a holnapi meccsen is mi nyerünk, küldj a baglyoddal 7 csokibékát, de ha lehet akkor különböző varázslók legyenek a belsejükben! Ha a wi-fi kód még mindig aktuális, akkor a jelszó: mcgala_headmistress2017 ! És csak a nagyteremben csatlakozz az 5Ghz-sra, mert a pincetérben csak a sima Roxfort_17password működik! A legjobb jel pedig a Hugrabugos prefektusi fürdőben van, tapasztalatból mondom! A vacsora ma este viszont nem lesz svédasztalos, a manók csak személyre szabottan főznek, hogy egyrészt egy picit spóroljon az iskola, valamint most egy járvány van a házi manók között, így kevés a munkaerő, mert 30%-uk a Szent Mungoban van az intenzíven!
2017. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!