Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen a sünök titkos élete?

Milyen a sünök titkos élete?

Figyelt kérdés

#élet #titok #sün #disznyó
2014. jún. 7. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az annyira titkos, hogy ezt senki nem tudja neked megválaszolni. Legfeljebb egy sün. De az meg titkolja.
2014. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, ne akard megtudni!
2014. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most jövök egy sün rejtekhelyről. Már egy éve be vagyok építve. Havonta kétszer szerveznek süngyűléseket a sünhelyeken. Most olyan információkat fogok kiszivárogtatni, amivel nagy bajba sodorhatom magam. Attól félek lehallgatnak a sünök, és az e-mail-jaimat is elolvassák, meg minden kommentemet bárhol. Ha elég gyors leszek talán le tudom írni a lényeget, mielőtt eljönne értem egy süntitkos ügynök.

Szóval az egész sünbirodalom egy piramis alakú sünhierarchiára épül, aminek legalsó szintjén mi állunk, emberek. A legfelső szintjén olyan szupertitkos sünök állnak, akikről elképesztő információim vannak. Erről később.

Nagyon behúzták a csőbe a legtöbb embert, ugyanis minden nap olvasni különféle UFO-kkal, idegen lényekkel kapcsolatos híreket, látni videókat, beszámolókat, amiknek hátterében valójában sünök titkos csoportja áll. Még a sünök között is rejtély övezi tevékenységüket és egyáltalán létezésüket is. De én oda is beépültem. Valójában nem UFO-k rabolnak embereket, hanem ezek a kétes erkölcsű sünök, melyek emberi vért fogyasztanak, így egyre nagyobb erőre és intelligenciára tesznek szert. Mindenki az eget kémleli, miközben a támadás majd a gyepszintről fog érkezni. Ezek a sünök annyira védik sajátjaikat, hogy ha láttok az út mellett egy elütött sünt, mérget vehettek rá, hogy az a sün élet legalább 79 ember életet fog követelni.

Na de akkor most jöjjön a lényeg, ami a sünök legtitkosabb életéről szól, amivel legvadabb álmaitokban sem találkoztatok. Most már tényleg sietnem kell, mert szinte érzem, ahogy sünszempárok figyelik ellenük irányló tevékenységemet.

A sünök valójában egy kldf.dkélk4n.n4skdfjéllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

2014. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hármas!!!újra kapcsolatba tudsz lépni velünk?
2014. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hármas! Ha nem esett bántódásod korábbi szókimondó és leleplező beszámolód óta, örülnék, ha további információkkal tudnál szolgálni a tüskés kis banditákról!
2014. jún. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!