Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek szigorú volt...

Szerintetek szigorú volt velem szemben? Vagy megérdemeltem, amit kaptam?

Figyelt kérdés

Egy -számomra- rendkívül kellemetlen dologról szeretnék beszélni nektek. Szerencsére ide nyugodt szívvel írhatom be azt, ami számomra kissé kényelmetlen.

Tehát: Jó öt hónapja összeismerkedtem egy nagyon szép lánnyal, nagyon megkedveltem őt. Egyszer eldöntöttük, hogy együtt megyünk bulizni és nem válunk külön szombat estére. Elmentem hozzájuk és megvártam míg elkészül. Csak egy gond volt... Jó két órára befoglalta a fürdőszobát és nekem már a buszon is ürítenem kellett. Nem tehettem mást, nem volt nálam semmi palack amibe elvégezhettem volna a dolgom, ezért próbáltam minél észrevehetetlenebb helyre piszkítani. Volt egy magas állólámpájuk, aminek fúvott üveg burája volt. Gondoltam ez megfelelő lesz, talán nem veszi észre. Megtörtént a dolog és egész jól jöttem ki a szituációból! Kijött a fürdőből és szerencsére volt még egy kis időnk. Amikor kilépett a fürdőből észrevette, hogy a lámpa világítása megváltozott és tökre bejött neki. Teljesen felizgult tőle... És megtörtént az a dolog, amit mindketten akartunk. :) Annyi negatívum volt aznap este, hogy észrevette a "barna macis" fenekem, mivel én ügyetlen, összepiszkoltam a paplant és lebuktam. Ezért nagyon berágott rám és összevesztünk. nem mentünk el bulizni, de végül is megengedte, hogy náluk aludjak. Másnap kiégett a lámpa égője és egymaga akarta kicserélni. Aztán a felmelegedett -alapjáraton is lagymatag- ürülék a fejére ömlött. Ez már tényleg sok volt neki és szakítottunk. Szerintetek szigorú volt velem szemben?


2010. jan. 3. 00:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Sztem ez kamu.De ha mégis megcsináltad te beteg vagy és ez enyhe kifejezés...XDDDDDDDDDDD
2010. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
84%

Ha én a párod helyében lettem volna, kib*sztalak volna az ablakon... tartottad volna vissza, vagy kopogtál volna be, hogy dolgod lenne, légyszives egy 5 percre jöjjön ki hogy elintézhesd...

Egyébként meg ez nem járás, szóval nem is szakítottatok, csak még jókor megszabadult tőled!


16/F

2010. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ez most kamu, vagy komolyan mondod? Nem tudom elhinni hogy ilyen megtörténhet.
2010. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember, IMÁDLAK!XD
2010. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

teeee jóééég...

te nem vagy normális :D

gratulálok :D

ha pedig kamu.. akkor jó kis esti sztori, kösz ;)

2010. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ha ezt komolyan megcsináltad várlak az anyósomhoz..
2010. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

És nem az első az este, az igen vagy nem is jó, a chipsel.

Pont beillik a sok szellemileg alulmaradott kérdéshez. Köszi:)

2010. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze a lámpa világításától felizgult... Jézus mi történhet ha egy karácsonyi égősort lát..
2010. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes nevetést csaltál ajkaimra így éjnek idején, köszönet a kérdésért:)

Amúgy egyértelmű, hogy túl szigorú volt:D

2010. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora puruttya sztori! xD


Kár, hogy kamu, mert érezni kellett volna a szagot. ^^ De gratulálok a fantáziádhoz, ember! xD

2010. jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!