Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a párom keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netti89 kérdése:

Mit tegyek, ha a párom keresem? Anyám szigorú, vallásos nézeteket vall.21 éves vagyok és még nem randiztam, ez gáz! 21/N

Figyelt kérdés

Anyám fő célja a jövő megtervezése. Mások életének az irányítása. Úgy érzem csak olyat választhatnék, aki neki megfelel. Ő lenne minden férj rémálma: a legrosszabb anyós.

Az ember alaptermészete, hogy szeretni akar és szeretve lenni. A baj, hogy félek belevágni, mert tuti veszekedés-sorozatot indítanék el. Ami persze nekem sem és a barátomnak sem hiányozna.(Aki még a láthatáron sincs)

Túl nagy a követelményrendszere. A másik probléma, hogy a lelki nyomás hatására nehezen engedek közel magamhoz bárkit is. Nagyon kedves, őszinte és megértő vagyok. Sok barátom van, de nem értem miért nem tettem még semmit annak érdekében, hogy egy fiúval közelebbi kapcsolatom legyen. Olyan mintha egy falat emeltem volna magam köré vagy még nem találkoztam olyannal, akivel eltudnám képzelni? Nem tudom!

Na de minden időmet is beosztja, nem mehetek el még a rokonokhoz sem, csak ha előre le van fixálva, hogy mikor jövök. Ha kések rögtön felhív, hogy hol vagyok. Szerintem ez abszolút nem normális dolog.

Most mit tegyek és hogy kezdjek bele, hogy anyám se boruljon ki? Kérlek, segítsetek!


2011. febr. 1. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

költözz el és szard le az anyàd?

semmi beleszolàsa nincs az életedbe :) majd belenyugszik...

de utàlom az ilyet istenem..

2011. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj anyukáddal, hogy ez neked nem jó, nagy lány vagy már, tudsz vigyázni magadra, stb.

Ha nagyon nem hajlandó a kompromisszumokra, akkor esetleg egy próba elköltözés is jó lehet. Csak magad lennél, azt és akkor csinálsz amit és amikor te akarod stb. Persze ezesetben neked kell kigazdálkodnod az anyagiakat (lakbér, rezsi, kaja, szórakozás, stb.)

2011. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először csak hallgass és olvass ilyeneket: [link]

Nem kell folyamatosan az elejéről hallgatni vagy olvasni, előbb nézd át a témákat.


Később majd tudni fogod a folytatást.

2011. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szupermókus ***** válasza:
Anyám hasonló dolgokkal próbálkozott behúzni a kéziféket .. hát mit ne mondjak ... nem sikerült XD ... szerintem nem rossz amúgy ha egy anya a mai világban normálisra akarja nevelni a gyerekét, de ez azért már sok. Én vele beszélgetnék el legelőször
2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szép és korrekt ötlet a megbeszélés, de csodát sajnos nem érdemes várni. Persze, meg kell próbálni mindenképp, mert mégis ez az alap, de nem szabad meglepődni, ha nem változik sok minden.
2011. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vodevil ***** válasza:
Itt az ideje fellázadni és helyretenni anyádat és tudatosítani benne hogy felnőttél és vannak saját döntéseid, különben még 40 éves korodban is a kislányaként fog kezelni.
2011. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni, de csak egyszer. Sajnos szerintem az ilyen mélyen vallásos anyáknak sehogy nem lehet megmondani hogy nem normális amit csinálnak. Szépen elkezded élni a saját életed, aztán vagy belenyugszik kis idő után hogy nem ő irányítja az életed, vagy az is lehet hogy örökre megromlik a viszonyotok :S

Sosem értettem hogy miért alapelve a vallásoknak (az általam ismerteknek!) az, hogy tiltsa az élet élvezetét...

2011. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21 évesen azért már eléggé felnőtt vagy, ezt gondolom ő is megérti. Mindenképpen beszélj vele erről, néma gyereknek az anyja se érti a szavát :)

21/F

2011. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos vele nem lehet "megbeszélni" a kérdést. Már többször próbáltam. A válasza: Majd eljön az, akit keresel. Komolyan néha olyan érzésem van, hogy azt akarja, hogy vénlány maradjak.Szomorú, de tényleg ez lenne a vége.

Az elköltözés gondolata felötlött bennem, csak épp még főiskolára járok és mellette elég nehéz lenne dolgozni is. De lehetséges, hogy ez lenne valóban a legideálisabb megoldás.

Az biztos, hogy örök harag lenne belőle, ha egyszerűen lelépnék.

2011. febr. 1. 17:17
 10/10 anonim válasza:
kérdezd meg h ő mikor randizott előszőr...
2011. febr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!