Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kakiltatok már olyat hogy nem...

Kakiltatok már olyat hogy nem tudtátok lehúzni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van ilyen helyzet ha száraz a kaki, le kell önteni olajjal vagy ilyenek.A szaftos kulák lecsusszanak könyen.
2010. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is jártam így, meg is lepődtem, ráadásul a suliban... Mivel vízzel nem ment le és el is dugult a Wc (kefe persze sehol, csak pumpa) így úgy gondoltam pumpálok. Ami nagy hiba volt, ugyanis fa nyele volt apumpának és gumi vége, mint egy átlagos pumpának. Aztán bedugtam és kihúztam. Ekkor vettem észre hogy a pumpa gumi része beszorult a WC-be. XD Megpróbáltam kiszedni, de beljebb nyomtam, lehúztam awc-t hátha a víz majd leviszi azt is. De nem... Minden kiömlött. XD Persze osztályrásam ezt mind hallotta kivülről és jókat röhögött, és persze h a diktafon nála volt és az egész "harcot" felvete. A mai napig nevetve gondolok vissza rá.
2010. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Áhhh, micsoda szép emlék lehetett:D

De látom nem is volt annyira értelmetlen kérdés ez:DDDDDDD

2010. jan. 3. 21:42
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Örök emlék marad... XD
2010. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%
Lehúzni? ÉN max a papirt szokom a gurrigáról mer hát potyisba sz..rok. Neéha megneézem ho mivan alattam de mán nemkell messzire néznem.
2010. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Fasza gyerekek vagytok ti:D
2010. jan. 5. 23:37
 17/28 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi lennék arra,hogy a válaszolóknak hány százaléka csaj.....:)
2010. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A pumpás hozzászóló vagyok, és lány. XD De még álltalános iskolában történt, régen... Ha ez javít a helyzetemen XD
2010. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
az vok aki kérdezte h mit csináltok ha nemtudjátok lehuzni és énis csaaj :D
2010. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

De durvaaaaaaaaaa:D A sok csaj..xD

És élvezitek ti is ezt a fincsi témát?:D

2010. jan. 9. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!