Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kakiltatok már olyat hogy nem...

Kakiltatok már olyat hogy nem tudtátok lehúzni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:35
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Tök jó hogy megenyhűt a idő ástam egy új gödröt ma meg áthúzzuk a budit mera régi megtelt.
2010. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

22:10es csaj vok :D


aha nagyon joo téma.. nálunk erröl megy a beszélgetés ki mikor nem tudott lehozni szart xD

2010. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Rohadt jó ez a téma. Amúgy van még egy atarsolyomban, bár ezt nem én éltem meg, igaz nem wc-s de szar ügy XD Egyik haverom jár mindig úgy hogy befosik... Volt úgy hogy munkából hazamenet a kocsiban jött rá, és persze dugó 1000 kilóméteren keresztül. Már zöldült sárgult, minden baja volt szegénynek. Mikor a házuk elé ért alig bírt kiszálni a kocsiból, hogy be ne fosson, és amikor aj ajtóhoz ért nem tudta akulcsot betenni a zárba és ennyit mondott: Most már mind egy... /pumpás lány
2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

jahj nekem is van még 1 szaros sztorim :D deh nem velem történt:D


amikor régen általánosban volt uszás az egyik fiú odaszart a medence szélére xDDD


az a csaj vok aki megkérdezte mit cisnáltok ha nemtudjátok lehuzni :P

2010. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ilyedtében beszart XD
2010. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Amúgy, ti olyan gusztustalanak vagytok:D
2010. febr. 7. 14:50
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
De legalább őszinték! :D
2010. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyszer,de nem azért mert nagy volt,hanem mert Schell szelepes volt a wc és kicsi volt a víznyomás. Hogy mit csináltam?Kefével lelökdöstem.
2020. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!