Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki akarom kapcsolni a gépet,...

Ki akarom kapcsolni a gépet, de nem sikerül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rákattintok a kikapcsolásra, de csak egy kérdés jelenik meg, hogy Tényleg ki akarja kapcsolni? Igen és mégsem.


Már sírok, mert mindig ezt csinálja, de soha nem kapcsol ki. El vagyok keseredve nagyon. Ha kihúzom a monitort a gépből, akkor nem jelenik meg a felírat, de akkor sem áll le. Gyorsan segítsetek!


2014. jún. 30. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlmelegedett a gép, ezért csinálja. Önts bele egy vödör vizet, attól lehül annyira, hogy már magától is kikapcsoljon.
2014. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 I.B.T. ***** válasza:
52%

Vidd be egy szervizbe! Vigyázz a zsinór ki ne húzódjon mert felrobban! Ott majd megmondják mit csinálj vele.

Vagy elküldenek a francba:D

2014. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha túlmelegíted a rendszert automatikusan leáll.

Tedd be a sütőbe, öt órára ezer fokon. A sütő kikapcsolása már nehezebb lesz.

2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Áthívtam a szomszéd srácot segíteni. Segített. Isteni volt igaz, ő hozta az óvszert. Szóval kettő egycsapásra.
2014. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
LOL
2014. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!