Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogyott a papír, mit kéne...

Elfogyott a papír, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a wc-n ragadtam mert elfogyott a papír, szerintetek mit kéne tennem, hogy végre kijussak innen? Már órák óta ülök a wc-n, mert még senki sem ért haza aki tudna papírt adni, már kezd elzsibbadni a seggem és a klausztrofóbia tünetei is kezdenek jelentkezni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Szerintetek használjam csak a kezem vagy esetleg egy ruhadarabot? Help pls már nem bírom sokáig!!!

2014. júl. 8. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vetkőzz le teljesen, és szaladj ki wc papírért
2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Fürgyé' le!
2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Mióta ülsz bent?
2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
1. válaszoló jól írja, megesik, én is így tettem párszor.
2014. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
88%

Ez teljesen ellentmondásos.

Ha nincs otthon senki, akkor nem láthatnak meg, hogy ha kirohansz pucér fenékkel wc papírért, vagy átrohansz a fürdő szobába, hogy lezuhanyozz vagy ilyesmi.

Úgy kuksolsz ott bent, mintha pazar vendégek lennének nálatok, és nem mernél kiszólni, hogy kell papír.


Szerintem kamuzol.

2014. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Az 5. válaszoló is jót ír. Bár akkor sem ciki kimenni, ha a családból valaki otthon van.
2014. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tornázzál közben egy picit, nyiss ablakot, tekintgessél időnként ki, amíg haza nem jönnek!
2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
13:30 körül ültem be, azóta még mindig ott vagyok, és továbbra is tanácstalanul, mert a kezem azért mégsem szívesen dugnám oda és a ruháimat sem szeretném tönkre tenni, mert akkor többé nem venném fel őket. Nem merek meztelenül kimenni a házba, a szomszéd mindig szokott leskelődni.
2014. júl. 8. 17:03
 9/22 anonim válasza:
Kérdező: ennyi ideig senki sem ül ennyit a WC-n. Nem viccelsz?
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Kérdező: tudod bizonyítani azt, hogy ott vagy?
2014. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!