Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogyott a papír, mit kéne...

Elfogyott a papír, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a wc-n ragadtam mert elfogyott a papír, szerintetek mit kéne tennem, hogy végre kijussak innen? Már órák óta ülök a wc-n, mert még senki sem ért haza aki tudna papírt adni, már kezd elzsibbadni a seggem és a klausztrofóbia tünetei is kezdenek jelentkezni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Szerintetek használjam csak a kezem vagy esetleg egy ruhadarabot? Help pls már nem bírom sokáig!!!

2014. júl. 8. 16:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

:)))))))))))))))

én megvárnám még megszárad a kaksi aztán terpeszben kimásznék papírért és mennék a zuhanyzóba

:D

2014. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a pucér kaksis popsid a szomszédnak. Ha leskelődik mindig akkor úgyis ez a vágya. Legalább egyszer tedd boldoggá :D
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
papírzsebkendő vagy szalvéta nincs a háznál?
2014. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha közben úgyis fent vagy a neten, akkor rendelj online klotyópapírt, előbb, utóbb kiviszik.

Addig meg netezz nyugisan, ha rád jön, akkor ki sem kell menni...

2014. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Végre sikerült kijutnom, a wc mögött volt egy dugi papír vészhelyzet esetére, sajnos nem tudtam róla csak most fedeztem fel, több mint 8 órát a wc-n töltöttem ma, azt hiszem rémálmaim is lesznek majd tőle és rettegve fogok wc-re menni egész életem során :(
2014. júl. 8. 22:03
 16/22 anonim válasza:
Szarjad le.
2014. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Válassz olyan hivatást, ami klotyópapírral foglalkozik!
2014. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
OMG! Nem hiszem el hogy ilyen hülye emberek léteznek mint te. 8 órát ülsz a wc-n mert nincs papír... Vigyázz hogy ez után ne fogyjon el mert ha nincs a tartalék tekercs ott haltál volna éhen.(ami nem is lett volna akkora veszteség ha tényleg ilyen életképtelen vagy. Az meg nem jutott eszedbe hogy felhívj valakit, vagy e-mailezz, vagy írj a facebookon valakinek.
2014. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A fenébe!

Papírral is lehet?

Ez még nem jutott az eszembe, én mindig a laptopot használom...

:)

2014. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

# 18/19

HUMOR kategória!!!! szerinted tényleg 8 órát a wc-n ülne? rág rászáradt volna a fenekére a sz.r és simán letusolt volna...

ha az emberi ostobaság fájna te halott lennél

2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!