Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sztetek Istentől kérhetek...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek Istentől kérhetek kártérítést?

Figyelt kérdés
Ma a sok eső miatt össze dőlt, szétolvadt a házam és most hajléktalan lettem. Arra gondoltam, hogy beperelem az Istent a megyei bíróságon, mert arra utasította Chuck Norrist, hogy nyissa meg a kerti csapját. Vagy próbálkozzak először peren kívül? Egyáltalán van esélyem? Ki a legjobb ügyvéd?

2014. júl. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De legalább interneted maradt. Ha net van, minden van...
2014. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kizárólag peren kívüli egyezkedést javaslok!

Ezt akár személyesen is intézheted, már sokan fordultak föl... izé szóval hozzá.

Ő pedig mindenkit meghallgat, erre bármelyik pap kezeskedik neked.

De tartok tőle, hogy a döntés eredményéről megint nem fogok értesülni.

Nem is értem. Aki személyes meghallgatásra meg, mind elfelejt visszajönni.

Olyan hanyagok az emberek! :-(

2014. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a gondod, tudod, van az a két térítő, a Baktérítő, meg a Kártérítő. Na ehhez a másodikhoz kell menni, és az majd mindent megold.
2014. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd hogy nem esett jól az eső, Zsebvirág. Vagy te ilyen szárazságot kedvelő növény vagy?
2014. júl. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!