Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik szexuális témában kérdezn...

Akik szexuális témában kérdeznek az azonos nemű együttlétekről, azok nem félnek Istentől?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy ez lenne a normàlis. Azt sem hiszem, hogy ez egy hormonàlis betegség. Sok ember csak divatbòl csinàlja, vagy azért mert menő akar lenni.
2014. jún. 5. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de nem azt szajkózzátok mindig hogy isten szemében mindenki egyenlő?
2014. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy mitől nem félnek?? XD :D :D
2014. jún. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy hittérítő portál lenne a gyakori. Istent ki kellene hagyni.
2014. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha az illető ateista? Neki miért kellene félnie Istentől? Szerinte nem is létezik.
2014. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nézd, az emberek különbözők. Bizonyára vannak itt ateisták. én katolikus vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy leköpném azt, aki meleg. Szerintem ha így született, a Jóisten sem tekint rá másképp, és nekünk sincs jogunk hozzá, hogy elítéljük őt. Ha meg divatból meleg, az sem az én dolgom, amíg nem kérkedik vele, semmi közöm hozzá. Nemigen ismerek melegeket egyébként, de szerintem ugyanolyan emberek, ugyanolyan egyéniségek, mint mi. Egy embernek nem az határozza meg az értékét, hogy melyik nemhez vonzódik, egy homokos ugyanúgy lehet értékes ember.
2014. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Boldogok a lelki szegények.

Magadra ismersz kérdező?

2014. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nem Istentől kell félni,hanem az emberi gonoszságtól.

Nem hinném,hogy ha van felsőbbrendű lény,azért teremtett minket,hogy félelemben tartson minket.

Gyakorlatilag ha ez lenne a cél,akkor mindenkinek félnie kellene,mert mindenkiben ott motoszkál a "rossz" is.

Elbújni nem tudsz.Mindent lát.Lehet még azt is,amivel magad sem vagy tisztában.

2014. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Van, aki fél, van, aki nem fél.


A vallásos melegeknek ez néha problémát jelent. Sőt, vannak olyan melegek is, akik ki akarnak "gyógyulni" a melegségből, és ennek majdnem mindig a vallásosságuk a motivációja.

A melegség "gyógyításával" foglalkozó szervezetek is majdnem mindig vallásos alapon állnak.


Ugyanakkor vannak olyan hívő melegek, akik össze tudják egyeztetni a melegséget és a hitet. Van is ilyen vallásos meleg közösség, Öt kenyér néven.


Én például leszbikus vagyok és ateista, ezért nekem nem okoz gondot, mert nem kell összeegyeztetnem a két dolgot egymással. De ha még katolikus lennék (ahogy eredetileg neveltek) akkor sem "félnék" Istentől, mert a katolikus vallásban már régóta nem a haragvó Isten, hanem a szerető Isten a modell. Tehát nem "félnék" tőle, hanem legfeljebb nyomasztana, hogy a bűnömmel megbántom őt, bűntudatom lenne.


(Egyébként személy szerint egyetértek a kérdezővel abban, hogy szerintem sem (mindig) hormonális eredetű a homoszexualitás. Az uralkodó álláspont szerint veleszületett dolog a homoszexualitás is meg a transzszexualitás is, de ezt én nem feltétlenül így látom.)

2014. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!