Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S Most szállt le a...

S. O. S Most szállt le a kertemben egy repülő csészealj. Ilyen kis szürke "emberkék" kopogtak be intelligensen. Próbálnak hosszám beszélni, de nem tudok ufóul. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A google fordítóban van ufó nyelv? Ha nincs, akkor nekem ilyen online ufó-magyar szótár kellene. Érzem, hogy fontosat akarnak tőlem. Egyébként azt hiszik, hogy értem őket?

Amúgy, elkezdtem hozzájuk magyarul beszélni hátha értik, de csak az a fura ufónyelv. Magyarul nem tudnak. :(



2014. júl. 20. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem diplomám van ufo nyelvből,
2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kínáld meg őket töltött káposztával majd ha jót ettek egy jó kis hazai szilva pálinkával akkor tudni fogják hogy békével közeledsz feléjük
2014. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ó, tolmácsolnád?

" ohu hawhd gggtej geji geikbs hsgwjdj hgdzeiob hs h hqwnaymb dkpkdl hdkrtoosja jkdghrkteqc yxccbnnkljpztwqasde ghezwof hsjgosvs gkdhavwkcbhskhdi gshdu hshwofhs gwjdh hsj hdksh jdgskszd hdhogxjbg hdhxxxjshs hdisdjshs"

Láthatóan nagyon kevés magánhangzót használnak. Én nem is értem hogy bírják kiejteni. Egyébként a kávét elfogatták, most próbálnak rajzolgatni.

2014. júl. 20. 20:21
 4/21 anonim válasza:

már bizonyára mostanra kiszippantották az agyadat és távoztak...


morzsoljunk el egy imát a kérdező lelki üdvéért.

2014. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Fogj festéket és színezd ki őket.
2014. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Vid oket szinhazba, biztos inteligens lenyek. Talan elvisznek teged is vilagot latni, ingyen vagy fapadosan :)
2014. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Es ne siettesd oket, majd megszokjatok egymast, es megtanulnak magyarul is. Meg nekem is sikerult, nekik meg plane, csak beszelj sokat hozzajuk. :)
2014. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell intelligensen bekopogni?
2014. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Kop kop!
2014. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát kértek, mert azt szeretik.
2014. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!