Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehez az érdekes...

Mit szóltok ehez az érdekes gyermekrablós esethez?

Figyelt kérdés

1992 aug.9.-én. 4 kis gyereket raboltak el az idegenek, amikor is az űrhajóba "szippantották"őket. Az esetnek fél tucat tanúja volt, akik nem ismerték egymást.

[link]

A gyerekek akkor tűntek el, mikor odakint játszottak.

A 8 éves Maria Molero-t, a nővérét 6 éves Emmát, és a két fiú testvérüket Geroge és a Carlost, akik 5 és 3 évesek voltak.


A gyerekek HÁROM napra eltűntek, a rendőrség mindenhol kereste őket. Az egyik katonai szóvivő azt jelentette, hogy az ufót jelezték a radarok, de a gyerekeket még csak most kérdezik ki. A sajtó és a kutatók felkeresték a hadsereget, de nem voltak hajlandóak nyilatkozni többet. A rendőrség lezárta az ügyet, mert a gyerekek meglettek.


A gyerekek csak pár szót szóltak és ez a legérdekesebb:

Ugyanis ők NEM tudták, hogy földönkívüliek vitték el őket!! Mélyen vallásosak voltak és azt hitte a Jóisten és az angyalaikkal vannak!!!


Maria:" Egy nagy aranyhajó felvitt minket az égbe. A Jó Isten vezette. Arany ruhája volt, a haja pedig ezüstösen csillogott. Laiarnak nevezte magát és megmutatta nekünk a Holdat, és más helyeket az égben, melyekre azt mondta, hogy távoli csillagok."


Jorge: "Meg "karmolta" az arcunkat egy kis pálcával és tűvel szurkált, de nem fájt!!"


Emma:" Mutatott nekünk hálószobákat, olyan jó puhák é lágyak voltak ott az ágyak, amik magasak is voltak."


Carlos:" Millióféle kapcsolók és fények voltak ott. Az Úr viccesen nézett ki, mert nagy feje volt és óriási szeme. Nem ilyennek képzeltem el. De Ő a mi barátunk!".


És ha még nem lenne elég: a gyerekeken tényleg látszódtak furcsa nyomok, mindegyikükön azonos helyen!

[link]


Mi a véleményetek?



2014. júl. 17. 20:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Amúgy meggyőzőbb egy felnőtt beszámolójától, mert a gyerekeket nem hajtja sem a hírnév sem az anyagi haszon. Na meg nem csak ők látták az esetet.


*George Adamski

2014. júl. 17. 20:44
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Valakinek jó a fantáziája, ennyi.
2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

"Carlos:" Millióféle kapcsolók és fények voltak ott. Az Úr viccesen nézett ki, mert nagy feje volt és óriási szeme. Nem ilyennek képzeltem el. De Ő a mi barátunk!". "

Ja el is hiszem, hogy ezt mondta a 3 éves gyerek. Amúgy ki az a Jorge? Mert elvileg a 4 gyerek neve Maria, Emma, George és Carlos .

2014. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

" Inkább menj aludni..."

Menj te, ha nem tudsz értelmeset írni, akkor húzhatsz el.


" Valakinek jó a fantáziája, ennyi."

Ja, egymástól független tanúknak meg a 4 eltűnt gyereknek akik sehol sem voltak három napig.


"Ja el is hiszem, hogy ezt mondta a 3 éves gyerek."

Miért mik a feltételek, hogy hány éves egyén mondhatja az alábbi mondatokat?


"Amúgy ki az a Jorge? Mert elvileg a 4 gyerek neve Maria, Emma, George és Carlos ."

Jorge=George lenne, csak átiratban.

2014. júl. 17. 21:54
 5/17 anonim ***** válasza:

Akit jobban érdekel a téma és tud angolul az itt további infókat szerezhet :

[link]

2014. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is érdekes eset, még nem olvastam róla eddig. Így a leírás alapján klasszikus, tipikus eltérítéses esetnek tűnik a fő mozzanatokat illetően. De annyiban különbözik, hogy gyerekekkel történt, meg az időtartamát illetően is. Az ilyen esetek nagy része felnőttekkel szokott történni, legalábbis én úgy gondolom. Bár ez a lényegen végül is nem változtat. Feltűnt még az időtartam hosszúsága is. Ha csak napok múlva kerültek elő a gyerekek, akkor ez egy nagyon hosszú eltérítés lehetett, vagy pedig esetleg sokáig tartott a kicsiknek a hazatalálás, ami érthető is.

Tipikusnak találom a hadseregnek a reakcióját, ez egyértelmű jele a titkolózásnak, elhallgatásnak. Hihetetlen, hogy ennyire butának nézik az embereket, holott ez nem egy hétköznapi eltűnés volt, hogy meglettek a gyerekek, és kész, minden megy tovább. Nem ismerem a részleteket, hogy a közvélemény miért törődött bele a hallgatásba. Sajnos nem tudok olyan szinten angolul.

2014. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem az tetszett benne, hogy a kicsik nem tudták hogy ezek földönkívüliek, hanem biztos vallásosnak nevelték őket és a Jóistent látták meg bennük. Akaratlanul is eszembe jutottak a Fátimai jelenések.


"z ilyen esetek nagy része felnőttekkel szokott történni, legalábbis én úgy gondolom."

Ettől az esettől eltérően sok gyerek eltérítés van. A kicsiket pszichológusok is megvizsgálják és sokszor szürkékhez hasonló idegeneket rajzolnak, már amennyi kitelik egy 3-6 éves gyerektől.

[link]

2014. júl. 17. 23:26
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
mekkora troll ez a kérdező a kérdésen szakadok már 10 perce meg a válaszokon xDD
2014. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 *Nekomimi* ***** válasza:
27%

Ekkora baromságot :D


Fú, remélem, hogy ez tényleg csak trollkodás a részedről :D


Ha pedig nem, akkor részvétem...

2014. júl. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezeken a gyerekrajzokon jót nevettem.

Remélem ez nem valamiféle bizonyíték akar lenni, ilyeneket mindenki rajzol gyerekként, meg sokminden mást is csak az elvakult ufófanatikus szülők egyből mindent belegondolnak ezekbe az irka-firkákba.

2014. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!