Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy S. Gabriella börtönőr?

Igaz, hogy S. Gabriella börtönőr?

Figyelt kérdés
Ez most komoly?

2014. aug. 7. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de ki az a S. Gabriella?
2014. aug. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Smasszer Gabriella? Igen, igaz.
2014. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem börtönőr, pedig bajusza és gumibotja is van, hanem kardigánokat árul a Szúnyogokat Ivartalanító Készülékgyár központi ebédlőjének a butikjában.

Börtönben már volt egyszer, ugyanis leszbikus és szándékosan betört egy kirakatot, hogy bezárják, de pechjére az első hét után amnesztiát kapott, amiért utálja a mostani kormányt és bosszúból soha többé nem eszik narancsot.

2014. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-as, érdekes, mintha ezt a választ a kóbor áramról szóló kérdésnél is olvastam volna. :)
2014. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jé, tényleg.

Szegény Gabriella, most aztán kipellengéreztem.

2014. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: Hát a Smasszer Gabriella az (ahogy a 2-es is írta). :)
2014. aug. 10. 17:33
 7/18 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: hehe XD Gabriellának meg hogy lehet bajusza, mikor Gabriella nőnemű?? Amúgy az a "Szúnyogokat Ivartalanító Készülékgyár" hol található és mely áruházakban lehet kapni olyan készüléket? Jó lenne néha olyan! :)

"Börtönben már volt egyszer, ugyanis leszbikus és szándékosan betört egy kirakatot, hogy bezárják...": akkor eléggé beteg lehet szegény! Amúgy tök jó a válaszod! Ment a zöld kesztyű! :) :D ;)

2014. aug. 10. 18:54
 8/18 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: "3-as, érdekes, mintha ezt a választ a kóbor áramról szóló kérdésnél is olvastam volna. :)": az melyik? Belinkeled nekem légyszi? köszi! :)
2014. aug. 10. 18:56
 9/18 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: hát... Igen, szegény Gabriella! Am mi az a "kipellengérezni"? :)
2014. aug. 10. 19:01
 10/18 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!