Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szép reggelt! Mennyi babot...

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! Mennyi babot kell ahhoz enni, hogy akkora bicepszem legyen amivel megtudom hajlítani a teret és meg tudom törni a fényt?

Figyelt kérdés

Mindig is foglalkoztatott ez a kérdés. Már kisgyerek koromban rágódtam a fény mibenlétében és, hogy hányszor kell még azt a 200 kilós súlyzót emelgetni. Egyszer jöttem haza felé és megláttam, hogy a szemembe világít egy fény. Mondtam is: "Mit világítasz g*ci?" ELTÖRLEK! De nem érkezett válasz. Azóta ezen dolgozom. Otthagytam az iskolát, nem törődöma haverokkal és csak babot eszek, mert hát: az angyalok is babot esznek. Ha ők azt szeretik akkor meg én.


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 10. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos amennyiben 6*10^23-on darab babot eszel, akkor annyira megnő a téridő-kontinuum mágneses rezonanciája, hogy azt az elméd erejével képes vagy elferdíteni, és ennek segítségével teret hajlítani. Aztán hogy melyik világba mész az egy más dolog, ahhoz még egyszer ennyi babot kell megegyél.

Sok sikert!

2014. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen 3kg-ot naponta, s akkor valószínű, hogy sikerülni fog na ad fel. :-D
2014. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, a p*csám nem nagyon tudom kitörölni de na...
2014. aug. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!