Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hívják azt a dolgot...

Hogy hívják azt a dolgot mikor vki teljesen vízszintesbe betudja hajlítani a hüvelykujján az utolsó ujjpercet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mázli..amúgy nemtom:D
2010. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hajlékonyság?
2010. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is betudom:D
2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sósperec...

amúgy meg az a normális szerintem....

2010. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mond már, hogy normális, a környezetemben ha 2 ember tudja rajtam kívül.(tisztázzuk, arról beszélünk, hogy hátrahajtod a hüvelykujjad utolsó ujjpercét vízszintesbe, nem?)
2010. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na

erről linkeljetek be valamit, mert nem értem, miről írkáltok itt

2010. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hasonló ehhez, csak tök vízszintesbe tudom, le is fényképeztem, de nem bírom felrakni a gépre:D(nem azért, mert béna vagyok, nincs meg hozzá valamim)

[link]

2010. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 12:00

A kérdés az volt, hogy behajlítani, és nem kihajlítani :D:D:D meg mi az hogy az utolsó ujjperc ?? hát ha ránézek az ujjamra akkor mindegyik ujjam utolsó ujjperce vízszintes :D:D vagy én vagyok ennyire tökhülye hogy nem értem ?? :D

2010. okt. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Linkeltem is egy képet, hogy milyen.És jó esetben az ujjaid utolsó ujjperce függőleges.Meg a többi is.De néhányan (és ez nem tudom mitől függ), vissza bírják hajlítani, szerintem a kérdező is erre gondolt.
2010. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
wááá, kössz a sok választ. am sztem ez tök nem átlagos mert az 1ik sulistársamnak is olyan és mindig azon röhögök h mennyire betudja hajlítani. (és csak őt ismerek ilyen ujjal) + láttam még pár sztárt akik szintén így tudják pl. Christina Aguilera, Katy Perry
2010. nov. 3. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!