Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kecskét lehet 20 literes...

Kecskét lehet 20 literes akváriumban tartani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 18:15
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
úgy hallotam a kecskefa termését pálinkaként lehet fogyasztani
2014. aug. 19. 11:31
 12/32 anonim ***** válasza:
Így van, de ha a termését leszeded, akkor 3 óra után vízzé válik!
2014. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
akkor a fán kell pálinkát készíteni belőle?
2014. aug. 19. 12:06
 14/32 Doruss ***** válasza:
Itasd le a kecskét mielőtt elülteted. Rögtön pálinkát fog teremni.
2014. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha a kecskéd termése villanykörte, akkor bort fog termelni és nem pálinkát.
2014. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Csak úgy terem,ha megtermékenyíted,bizonyára már meg is tetted! A bakkecskét a bogyós lyukon keresztül kíséreld meg,hátha sikerül!
2014. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%

Természetesen lehet.

Állatorvosi végzettségem okán biztosra mondhatom,hogy lehetséges, valamint állatvédelmi szempontból is megfelel a szabályoknak.

Azért óva intelek, mert a bezártság hamar vezethet agresszív magatartás kialakulásához, mely mind rád, mind kedves családot biztonságára negatív hatással lehet.


Még hallgató koromban egyik esettanulmányom során tapasztaltam a terráriumba zárt kecske-effektus nevű jelenséget.

Természetes fizikai erejét meghazudtolva kitörte az akvárium falát és rám támadt, eszméletemet vesztve vergődtem a padlón, miközben ő a konyha felé igyekezvén fegyverhez jutott.

Ezután trágár szavakkal illetett, majd betuszkolt egy furgonba és összespórolt pénzemen vásárolt egy ember nagyságú akváriumot..


Azóta ott élek... Mindez húsz éve történt.

2014. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
:)))) haver, szebbé tetted a reggelem...epik kerdes :)) de amugy szerintem nem lehet tartani, megis, egy kecskerol beszelunk, es nem egy halrol...
2014. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Furjadék* válasza:
bojler elado! 50k, ha kell akkor manualis indukcios fozolappal is adom!
2014. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem jól meg kell ezt gondolni. Hogy csak úgy egy kecskét 20 literes akváriumba. És éljen ott a magányban... ugye nem gondolod ezt komolyan. Legalább kettőt kell egy húszliteresbe, hogy ne unatkozzon. Persze fennáll a lehetőség, hogy két olyat zársz össze, aki nem kedveli egymást. Ezért én legalább négyet tennék egy akváriumba. Talán összehajtva beférnek.

És tegyél az akvárium tetejére egy széfet, súlynak, hogy ne tudjanak kijönni. Biztos van valahol a lakásban egy fölösleges széfed. Barokk stílusú kómód is jó helyette ideiglenesen.

2014. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!