Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kecskét lehet 20 literes...

Kecskét lehet 20 literes akváriumban tartani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 18:15
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
igen van egy föolösleges széfem de az megfordítja a kecske gravitációját a vasban lévő kecskemínium nevű anyag miatt
2014. aug. 22. 12:57
 22/32 soltichan válasza:
"Kecskét lehet 20 literes akváriumban tartani?" Igen, én is abban tartom.
2014. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
17-eske mondd hogy azóta pálinkát teremsz,mondd,mondd...léccilécci:)
2014. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
"Igen van egy föolösleges széfem de az megfordítja a kecske gravitációját a vasban lévő kecskemínium nevű anyag miatt" - óóóóóh, hát nem ez volt a cél??? Pedig az mekkora élmény, végignézni, ahogyan a kecskék a húszliteres üvegben fordulnak megfelé. Fölzuhannak a plafonra. Az hasznos, mert a legtöbb lakásban a plafonon több hely van, mint a padlón. A kecske felgravitál, de a pálinka persze ugyanúgy lefelé, mint mindig. Csak csöpög le neked, és nem kell érte csinálni semmit. Tegyél alá egy vödröt.
2014. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
igaz! :D de sajnos mára szétázott a pálinkától a padló hogy nyerhetem vissza?
2014. aug. 22. 22:41
 26/32 anonim válasza:
A padlót akarod visszanyerni? All in!:) Fordítsd fejre a szobát:)
2014. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Azért kellett volna alá tenni a vödröt, hogy ne ázzon szét a padló. Vagy ha megtelt a vödör, akkor nyilván túl lassan ittad.

Van egy megoldás erre a problémára is. Mert ugye a széf - mint indikátor - miatt a kecskés akvárium felesett a plafonra. Vedd ki a kecskét (vagy a széfet), és akkor leesik a padlóra az egész. És majd a kecskék felisszák a padlóról a pálinkát (bár szerintem kár beléjük), és ha felitták mindet, akkor kezdheted az egészet.

Így a folyamat a végtelenségig ismételhető. Így nincs semmi értelme, de nagyon jól elfoglalja az embert. :D

2014. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
köszi :D sikerült
2014. aug. 23. 11:23
 29/32 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehet egy kecskét 20 literes akváriumban tartani. De mielőtt megtennéd adjál rá egy búvárruhát meg egy lélegeztetőpalackot is. :D
2014. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Lol elképzeltem egy szobát ami tele van kecskével,akváriummal,széffel--hol fent,hol lent és mindeközben cirkulál a pálinka!:) Marhák!:)
2014. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!